Эмаль алкидная URBAN

Емаль алкідна URBAN

Емаль алкідна URBAN (УРБАН) ТМ ХІМРЕЗЕРВ

ТУ У 24.3-24712930-010-2004

Емаль алкідна URBAN — спеціально розроблена емаль для використання у несприятлевому та забрудненому міському середовищі, для фарбування дорожних та іньших об’єктів міського господарства. Має покращені характеристики у порівнянні зі стандартними пентафталевими емалями.

Склад: суспензія пігментів та наповнювачів у швидковисихаючому алкідному лаку з додаванням органічного розчинника, сикативу та інших добавок.

Властивості: Емаль має добру атмосферостійкість, водостійкість, скорочений час висихання.

Використовуються якісні світлостійкі пігменти.

Після висихання утворюється глянцеве покриття, яке характерізується доброю адгезією, зносостійкістю, твердістю.

Поєднання високої твердості та еластичності забезпечує можливість експлуатації при температуах від мінус 40оС до плюс 60оС, стійкості до різноманітних атмосферних впливів.

Має тиксотропні властивості.

Призначення: Фарбування металевих поверхонь — огорожі (у т.ч. дорожні), опори ліній електроосвітлювання та електропостачання, світлофорні об’єкти, зупинки міського пассажирського транспорту, металеві поверхні малих архітектурних форм, паркові лави та альтанки, урни для збіру сміття, дерев’яних поверхонь — паркові лави, паркани та інше.

Поверхню очищують від старої відшарованої фарби, пилу, жиру, іржі, окалини та інших забруднень. Перед нанесенням емалі рекомендується обробка поверхні алкідною грунтівкою. Емаль ретельно перемішують до однорідної маси, при необхідності розріджують сольвентом, уайт-спіритом, або їх сумішу в співвідношенні 1:1. Наносять на суху поверхню у 2-3 шари методом розпилення, валиком або пензлем. Час висихання кожного шару емалі при температурі 18-22 оС — не більше 12 годин. Витрати емалі на одношарове покриття не більше 200 г/м2.

Фасування: відра металеві 25 кг, барабани металеві 50 кг.

Колір: Сірий УРБАН, світло-сірий УРБАН, темно-зелений УРБАН та згідно каталогу RAL.

Умови зберігання та заходи безпеки: зберігати у герметично закритій тарі, берегти від впливу вологи та прямих сонячних променів. При проведенні малярних робіт, а також після іх закінчення необхідно ретельно провітрювати приміщення, для захисту рук використовувати гумові рукавички. Берігти від вогню!

Термін зберігання: 18 місяців