You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Лак Алкід Древ

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: Лак Алкід Древ
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


184.50грн.

Доступні варіанти

Вес, цвет



ЛАК «АЛКІДДРЕВ» купити Харків

Склад: розчинник алкидной смоли в органічних розчинниках з добавкою сикативов.

Призначення: для покриття дерев'яних і металевих поверхонь, які експлуатуються поза і всередині приміщень, крім дерев'яних і паркетних підлог.

Спосіб застосування: дерев'яні поверхні зачищають шліфувальної шкіркою і видаляють пил. Деревину, яка експлуатується поза приміщеннями, захищають від гниття, поразки цвіллю, грибками просоченням для захисту деревини. Металеві поверхні очищають від окалин, іржі та інших забруднень. Лак ретельно перемішують. У разі потреби розріджують уайт-спіритом або сумішшю уайт-спіриту з сольвентом в пропорції 1: 1. Лак наносять в два шари методом розпилення або пензликом з межслойной сушінням при температурі від плюс 18оС до плюс 22оС не менше 24 годин. При зниженні температури навколишнього середовища час висихання збільшується. Час остаточного висихання лаку при температурі від плюс 18оС до плюс 22оС- 48 годин. Витрата лаку на одношарове покриття (70-100) г / м2 в залежності від методу нанесення.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: зберігати і транспортувати в герметично закритій тарі. Зберігати в закритих приміщеннях при температурі від мінус 40оС до плюс 40оС. Берегти від впливу прямих сонячних променів, дії тепла і вологи. При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук використовувати гумові рукавички. Після використання продукту за призначенням, тару щільно закрити і відправити на побутову звалище.

Рекомендовані товари

64.50грн.

РОЗЧИННИК 646 ХІМРЕЗЕРВ без прекурсорів ТУ У 24.3-00904996-004-2004 купити Харків Розчинник 646 Хім..