You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Лак поліуретановий паркетний Protex WOOD LINE

  • Торгові марки Protex™
  • Модель: Поліуретановий паркетний лак Protex WOOD LINE
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


219.00грн.

Доступні варіанти

Блеск, Вес, ЦветСклад: деароматизований уайт-спірит, уретанове масло, сикатив, функціональні добавки. Не містить свинець.

 Призначення: однокомпонентний поліуретановий паркетний лак  WOODLINE застосовується в промислових умовах та в побуті для захисту та декоративної обробки дерев’яних поверхонь, які експлуатуються всередині приміщень. Призначений для лакування паркету, дерев’яної підлоги, сходів та дверей. А також для меблевих фасадів, поверхонь столу, дерев’яних елементів декору. 

Властивості: лак паркетний WOODLINE утворює прозоре, гладке покриття, має високу еластичність та адгезію к багатьом поверхням. Стійкий до подряпин та стирання. Лакова плівка стійка до впливу води та миючих засобів. Добре розтікається, просочує та заповнює пори деревини. Швидко сохне. Не має різкого запаху, не містить ароматичні вуглеводні.

Спосіб застосування: дерев’яна поверхня повинна бути сухою, чистою, без залишків мастики та  воску. Паркет та дерев’яну підлогу необхідно циклювати до видалення старого покриття. Перед нанесенням лаку поверхню паркету рекомендується заґрунтувати тонким шаром  порозаповнюючого лаку для паркету та деревини WOODLINE ТМ  PROTEX. Через 3-4 години загрунтовану поверхню відшліфувати.   Перед застосуванням паркетний лак ретельно перемішати. В разі необхідності лак розбавити (не більше 5%)  розчинником THINNER SYNTETIC. Наносити лак необхідно спеціальним валиком або щіткою в 3-4 тонких шари. Час висихання кожного шару не більше  5 годин при температурі плюс 20°С. Остаточний час висихання лаку 72 години. Лакувальні роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні.

Витрати лаку: 1 л лаку покриває (9-12) м² поверхні, або (70-100) мл/м²   одношарового покриття.