You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Антифриз -40 АЛЯSКА Рідина анти-замерзаюча

  • Торгові марки АЛЯSКА™
  • Модель: Антифриз -40 Аляsка
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


67.50грн.

Доступні варіанти

Запах/Цвет, ОбъёмАнтифриз Аляска червоний G12, -40 С, - рідина анти-замерзающая універсальна марка А-40. Призначена для використання в системах охолодження двигунів внутрішнього згоряння сучасних автомобілів при температурі навколишнього середовища від -40 до +50 град.С. Новітня формула забезпечує збільшення терміну служби антифризу, стійку антикорозійний захист металів і сплавів, пасивність до гумових, неопреновим і керамічним деталей, запобігає утворенню накипу. Рецептура розроблена з урахуванням вимог міжнародних стандартів: ASTM D 3306, J1034 і специфікацій автомобільних компаній: AUDI, BMW, Opel, MTU, Mersedes-Benz, Volvo, Volkswagen.
Склад: етиленгліколь, вода обезсолена, антикорозійні і протипінні присадки, барвник.


Antifreeze Аляsка long life G11 зелений - це класична охолоджуюча рідина, вироблена за традиційною технологією. Не містить нітратів, нітритів і боратов. Містить як змащувальні силікати, так і сучасні інгібітори корозії. Працює, як і червоний, в діапазоні від мінус 40 до плюс 50 градусів Цельсія.

Цей холодоагент відповідає стандарту G11 для класичних антифризів. Зелена Аляска - це і готова до застосування рідина, і концентрат. Готова якраз забезпечить захист від застигання до мінус 40, а concentrate - в залежності від співвідношення його і води. Оптимальним вважається співвідношення один до одного. Його слід змішувати тільки з дистильованою, м'якою водою.