You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Автошампунь Активна піна ТМ ХІМРЕЗЕРВ

  • Торгові марки ХИМРЕЗЕРВ™
  • Модель: Автошампунь Химрезерв
  • Наявність: Під замовлення 2-3 Дня

66.00грн.


ПРИЗНАЧЕННЯ: концентрований засіб для очищення поверхонь автомобілів. Ефективно видаляє комбіновані забруднення, у тому числі масляного походження. Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: використовується для ручного миття автомобілів, а також для миття автоматичними засобами. Підготуйте розчин активної піни з водою відповідно до інструкціі з розведення, що надана нижче. Рівномірно нанесіть отриманий розчин на кузов автомобіля. Через 1-2 хвилини змийте сильним струмом чистої води. Насухо витріть поверхню безворсною тканиною.

ІНСТРУКЦІЯ З РОЗВЕДЕННЯ РОЗЧИНУ: для нанесення розчину за допомогою апарату високого тиску (міні-мийка) з піноутворювачем приготуйте розчин автошампуню "Активна піна" з водою у пропорції від 1:1 до 1:3. Для нанесення розчину звичайним розпилювачем приготуйте розчин у пропорції від 1:20 до 1:30.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ, УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ЗБЕРІГАННЯ ВИКОРИСТАННЯ: при попаданні засобу в очі промити їх великою кількістю води. Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від плюс 5°С до плюс 40°С. Берегти від впливу прямих сонячних променів та дії тепла.

СКЛАД: вода дистильована, суміш ПАР.

Гарантійний термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Вироблено в Україні.

Відповідає вимогам технічного регламенту мийних засобів -  Декларація про відповідність технічному регламенту мийних засобів від 19.02.21

Продукт відповідає вимогам діючого санітарного законодавства 

Рекомендовані товари

66.00грн.

ПРИЗНАЧЕННЯ: концентрований засіб для очищення поверхонь автомобілів. Ефективно видаляє комбіно..