You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Грунтовка CS System Filler 4+1 0,8 л

  • Торгові марки Колор С.І.М™
  • Модель: CS System Filler 4+1
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


325.50грн.

Доступні варіанти

Цвет/RAL, ОбъемДвокомпонентний високоякісний наповнювач на основі власної резистентної модифікованої гідроксиакрилатної смоли. 

Наповнювач СS System Filler 4+1 - двокомпонентний високоякісний акриловий наповнювач для забарвлення легкових автомобілів та комерційного транспорту. Цей продукт має високий вміст сухого залишку (High Solid), що забезпечує чідові властивості для заповнення подряпин та пор. Створює дуже гладку та рівну поверхню, яка мінімізує наступне шліфування.

Грунт-наповнювач має низький вміст шкідливих летких речовин і відповідає вимогам VOC - 540г/л. Може застосовуватися в версії «мокрий по мокрому».

 

ПРИДАТНІ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ПОВЕРХНІ:

- сталь і старе зашліфоване покриття

- платикові поверхні

- шпаклівки скловолоконні

- грунти

ОСОБЛИВЫ ВКАЗІВКИ

При повітряній сушці мінімальна температура +15°С.  У випадку виявлення дефектів на поверхні, вони можуть бути усунені за допомогою 2К і 1К шпаклівок. Для використання «мокрим по мокрому» додавати до 20% розчинника CS System-410 (CS System-405 або CS System-415).

 

ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ:

Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування. Нанести фарбувальним пістолетом шари з товщиною не більше 50-60 мкм. з мізшаровою витримкою. Товщина нестікаємого шару складає 200-275 мкм. Життєздатність суміші А+В понад 3 годин при +23°С. Мінімальна температура нанесення +15°С. Не передозуйте затверджувач.

Рекомендовані товари

127.50грн.

..