You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Шпаклівка CS System FULL 0,25кг

  • Торгові марки Колор С.І.М™
  • Модель: CS System FULL
  • Наявність: Є в наявності

94.50грн.


ТЕХНІЧНИЙ ОПИС 

Двокомпонентна крупнозерниста поліефірна шпаклівка першочергового застосування. Використовується для заповнення великих нерівностей і подряпин на поверхні. Шпаклівка CS System “FULL” пластична при нанесенні, легко шліфується без забивання шліфпаперу, володіє високою міцністю і добре підходить для інфрачервоної сушки. Може застосовуватися як в якості першочергової наповнювальної, так і в якості універсальної шпаклівки. Має низький вміст шкідливих летких речовин (Low V.O.C.). 

     ПРИДАТНІ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ПОВЕРХНІ:

– хромована і оцинкована сталь, скловолокнисті і пластикові поверхні, окрім РЕ і PTFE
– сталь і алюміній, заводське відшліфоване лакофарбове покриття
– 2К – наповнювачі і ламінати поліефірні 

  ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:

Не наносити на реактивні (кислотозатверджуючі) ґрунти такі як CS system ВЛ-012, 1К–ґрунти і нітроцелюлозні матеріали. Також не наносити на термопластичні чи вязкоеластичні покриття. В таких випадках шпаклівку потрібно наносити тільки на зачищену до металу поверхню.

    ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ:

Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорцій змішування: 2–3% затверджувача на 100% шпаклівки. Нанести шпателем шари товщиною не більше 2-3 мм. з проміжною (міжшаровою) витримкою. Життєздатність суміші 4–6 хвилин при +20°С. Мінімальна температура для нанесення +10°С.