You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Шпаклівка CS System Glass двокомпонентна поліефірна армована скловолокном

  • Торгові марки Колор С.І.М™
  • Модель: CS System Glass
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


0.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветДвокомпонентна поліефірна шпаклівка армована скловолокном 6 мм. Для заповнення великих нерівностей і наскрізних отворів невеликого розміру. Шпаклівка CS System "GLASS" пластична при нанесенні, має виняткову міцність і легкість в обробці, добре підходить для частин кузова з ослабленою функцією, що несе завдяки наявності в ній відрізків скловолокна. Призначена для вирівнювання великих дефектів та наскрізних отворів. Має низький вміст шкідливих летких речовин (Low V.O.C.).


ПРИГОДНІ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ПОВЕРХНІ:

- хромована та оцинкована сталь, скловолокнисті та пластикові поверхні, крім РЕ та PTFE

- сталь та алюміній, заводське відшліфоване лакофарбове покриття

- 2К - наповнювачі та ламінати поліефірні

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:

Не наносити на реактивні (кислозатверджувані) ґрунти такі як "CS System ВЛ-012", 1К-грунти та нітроцелюлозні матеріали. Також не наносити на термопластичні або в'язкоеластичні покриття. У таких випадках шпаклівку потрібно наносити лише на зачищену до металу поверхню.

ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ:

Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування: 2-3% затверджувача на 100% шпаклівки. Нанести шпателем шари завтовшки не більше 2-3 мм. При тонкому, фінішному шпаклюванні з проміжною (міжшаровою) витримкою. Час життя суміші 4-6 хвилин за +20°С. Мінімальна температура нанесення +10°С.