You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Шпаклівка CS System UNI

  • Торгові марки Колор С.І.М™
  • Модель: CS System UNI
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


91.50грн.

Доступні варіанти

Вес, цветТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Двокомпонентне поліефірне шпаклювання універсального застосування. Служить для заповнення нерівностей та подряпин на поверхні. Середньозерниста шпаклівка CS System "UNI" пластична при нанесенні, легко шліфується без забивання шліфувального паперу, має високу міцність і добре підходить для інфрачервоного сушіння. Може застосовуватися як як наповнювальна, так і як тонка (фінішна) шпаклівка. Має низький вміст шкідливих летких речовин (Low V.O.C.).

ПРИГОДНІ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ПОВЕРХНІ:

- хромована та оцинкована сталь, скловолокнисті та пластикові поверхні, крім РЕ та PTFE

- сталь та алюміній, заводське відшліфоване лакофарбове покриття

- 2К - наповнювачі та ламінати поліефірні

   ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:

Не наносити на реактивні (кислозатверджувані) ґрунти такі як "CS System" ВЛ-012", 1К-грунти та нітроцелюлозні матеріали. Також не наносити на термопластичні або в'язкоеластичні покриття. У таких випадках шпаклівку потрібно наносити тільки на зачищену до металу поверхню.

ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ:

Перемішати компоненти до однорідної консистенції, дотримуючись пропорції змішування: 2-3% затверджувача на 100% шпаклівки. Нанести шпателем шари завтовшки не більше 1-2 мм. з проміжною (міжшаровою) витримкою. Час життя суміші 4-6 хвилин за +20°С. Мінімальна температура нанесення +10°С.