You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ГРУНТ-ЕМАЛЬ 3В1 ПРОМФАРБА

  • Торгові марки ПРОМФАРБА™
  • Модель: ГРУНТ-ЕМАЛЬ 3В1 ПРОМФАРБА
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


0.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветСКЛАД: розчин алкідних та алкідуретанових смол, уайт-спірит, антикорозійний наповнювач з додаванням спеціальних добавок.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для грунтування та фарбування металевих та дерев’яних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень. Допускається застосовувати грунт-емаль для фарбування надводних деталей та поверхонь кораблів, човнів та яхт. 

ВЛАСТИВОСТІ: грунт-емаль «3в1», поєднує властивості антикорозійної грунтовки та фінішної емалі. Утворює шовковисто-глянцеве покриття. Швидковисихаюча, висихає на дотик за 10 годин. Має високу адгезію,  твердість,  еластичність. Стійкий колір.  Характеризується підвищеною  водо- та атмосферостійкістю.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: металева поверхня має бути очищена від бруду, знежирена від мастила, відшліфована до матового стану. Іржу та пил видалити. Дерев·яні вироби, що експлуатуються в атмосферних умовах, необхідно обробити захисним просочувачем. Мінеральну поверхню необхідно грунтувати додатковим шаром грунт-емалі, розведеної розчинником.  Раніше пофарбовану поверхню слід перевірити на сумісність покриття.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: грунт-емаль  ретельно перемішують, при необхідності розбавляють уайт-спіритом, сольвентом або їх сумішшю 1:1. Допускається невеликий осад, який легко вимішується. Наносять  на суху і чисту поверхню методом пневматичного розпилення, валиком або пензлем у 2-3 шари  з проміжною сушкою не менше 10 год. При зниженні температури навколишнього середовища, збільшенні товщини шару час висихання збільшується. Час остаточного висихання  при температурі від + 18°С до + 22°C - до 13 год. Витрати грунт-емалі на одношарове покриття складають (80-110) мл/м² в залежності від способу нанесення та типу поверхні.

Рекомендація: грунт-емалі виготовлені на пігментах природнього походження, тому, для виключення відмінностей у відтінках кольору, при фарбуванні поверхонь рекомендується використовувати продукцію однієї партії. У разі використання продукції різних партій необхідно проводити їх змішування в необхідній кількості.

Гарантійний термін зберігання: 18 місяців з дати виготовлення.

Фізико-хімічні показники:

Зовнішній вигляд покриття: шовковисто-глянцева, рівна, однорідна поверхня

Час висихання  до ступеню 3 при температурі 18-22°С, год, не більше 13

Блиск покриття, %, не менше 40

Стійкість покриття  до статичного впливу розчину хлориду натрію при температурі (23±2)°С, год., не менше 72

Стійкість покриття  до статичного впливу води та трансформаторного масла при температурі (23±2)°С, год., не менше 72