You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Грунт-емаль шовковисто-глянцева алкідна антикорозійна ''3 в 1''

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: Грунт-эмаль алкидная "3в1"
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


186.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветСКЛАД:

Розчин алкідних та алкідуретанових смол в уайт-спіриті з додаванням спеціальних добавок.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Для грунтування та фарбування металевих та дерев’яних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень. Допускається застосовувати грунт-емаль для фарбування надводних деталей та поверхонь кораблів, човнів та яхт. 

ВЛАСТИВОСТІ:

Грунт-емаль «3в1», поєднує властивості грунтовки та емалі. Швидковисихаюча, висихає за 6 годин. Має високу адгезію, твердість, еластичність. Стійкий колір.  Характеризується підвищеною водо- та атмосферостійкістю.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Металева поверхня має бути очищена від бруду, знежирена від мастила, відшліфована до матового стану. Іржу та пил видалити. Дерев·яні вироби, що експлуатуються в атмосферних умовах, необхідно обробити захисним просочувачем. Раніше пофарбовану поверхню слід перевірити на сумісність покриття.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Грунт-емаль ретельно перемішують, при необхідності розбавляють уайт-спіритом, сольвентом або їх сумішшю 1:1. Наносять на суху і чисту поверхню методом пневматичного розпилення, валиком або пензлем у 2-3 шари з проміжною сушкою не менше 4 год. При зниженні температури навколишнього середовища, збільшенні товщини шару час висихання збільшується. Час висихання за температури ( 23±2)0С – до 10 год.

Рекомендація: грунт-емалі виготовлені на пігментах природнього походження, тому, для виключення відмінностей у відтінках кольору, при фарбуванні поверхонь рекомендується використовувати продукцію однієї партії. У разі використання продукції різних партій необхідно проводити їх змішування в необхідній кількості.

 Суха на дотик до 6 год 

Витрати грунт-емалі на одношарове покриття складають (80-110) мл/м² в залежності від способу нанесення та типу поверхні.

Відео:
Грунт-емаль алкідна антикорозійна "3в1" KhimrezervPRO

Рекомендовані товари

3588.00грн.

Призначення Емаль ПФ-115 призначена для декоративно-захисного покриття металевих, дерев'яних та інши..