You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ЕМАЛЬ МОЛОТКОВА 5в1 АНТИКОРОЗІЙНА HAMMER LINE

  • Торгові марки Protex™
  • Модель: Hammer Line Protex 5in1
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


313.50грн.

Доступні варіанти

Вес, цветСКЛАД: суспензія пігментів у розчині синтетичної смоли, модифікованої стиролом з додаванням розчинника (ксилол), антикорозійних та інших функціональних добавок. Не містить свинець.

ПРИЗНАЧЕННЯ: емаль спеціального призначення для фарбування поверхонь з чорного металу та попередньо загрунтованих поверхонь деяких кольорових металів (оцинкована сталь, алюміній). Застосовується для  фарбування промислового обладнання, металевих елементів будівель, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів та їх елементів, огорож, перил, дверей. Може використовуватися для фарбування підготовлених дерев´яних, мінеральних та інших поверхонь. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Властивості: поєднує властивості інгібітора корозії, антикорозійної грунтовки та декоративної емалі. Може наноситися безпосередньо на поверхню незначного, міцно закріпленого, шару іржі товщиною до 100 мкм, перетворюючи її на нерозчинні комплекси і консервуючи під покриттям. Не потребує попереднього грунтування поверхні (при нанесенні на чорний метал), забезпечуючи відмінне зчеплення з металом та надійний довготривалий антикорозійний захист в атмосферних умовах. Емаль утворює шовковисто-глянцеве покриття з декоративним молотковим ефектом, яке характеризується відмінною механічною міцністю, стійкістю до подряпин, атмосферостійкістю, винятковою водо- та солестійкістю. Завдяки унікальним силіконовим добавкам покриття має гідрофобний ефект, відштовхуючи воду та розчинений в ній бруд. Швидке висихання дозволяє максимально скоротити цикл фарбування. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Універсальна і легка у використанні. Тиксотропна – не утворює напливів і патьоків при нанесенні. Має відмінну покривну здатність, економічна при нанесенні.

Підготовка поверхні: металеву поверхню ретельно очистити від старої відшарованої фарби, пилу, жиру та інших забруднень. Відшаровану крихку іржу та окалину необхідно видалити. Конструкції, які будуть експлуатуватися в агресивних середовищах і поверхні кольорових металів необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою антикор. швидкосохнучою 2в1 TM PROTEX в 1-2 шари.

Нанесення покриття: перед нанесенням емаль ретельно перемішати до однорідної маси вручну або за допомогою технічних засобів при низькій швидкості обертання робочого елементу. Наносити в 1-2 шари методом розпилення, валиком або пензлем при температурі навколишнього середовища від +5°С до +35°С. Пензлем або валиком наносити у нерозведеному вигляді або при незначному розведенні сольвентом або ксилолом. Не допускати перерозведення емалі, інакше молотковий ефект буде не яскраво виражений! Час висихання одношарового покриття при температурі (23±2)°С – до 3 год. Час висихання збільшується при зниженні температури навколишнього середовища, збільшенні товщини шару, підвищенні вологості повітря. Витрати емалі на одношарове покриття  складають (80-110) мл/м2 в залежності від методу нанесення і типу поверхні.

Відео:
Емаль молоткова 5в1 антикорозійна HAMMER Line TM PROTEX