You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Фарба латексна для стін та стель interior 3 khimrezervpro

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: Interior 3 Khimrezervpro
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


334.50грн.

Доступні варіанти

ОбъемCКЛАД: водна латексна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, функціональні добавки (acticide MBS - 0.2%).

ПРИЗНАЧЕННЯ: для фарбування мінеральних, зашпакльованих, заштукатурених, бетонних, цегляних, гіпсових поверхонь, шпалер та інших фактурних поверхонь всередині приміщень. Застосовується для первинного та ремонтного фарбування стін та стель з помірним експлуатаційним навантаженням – житлових, торгівельних, адміністративних, учбових, медичних та інших закладів.

ВЛАСТИВОСТІ: утворює матове покриття, яке характеризується стійкістю до вологої очистки (4 клас по ДСТУ EN 13300) та підвищеною білизною. Білосніжне покриття не жовтіє з часом та має відмінне зчеплення з поверхнею. Висока паропроникність  запобігає конденсації вологи між покриттям та пофарбованою поверхнею – тобто стіна «дихає». Має відмінну покривну здатність. Універсальна і легка у використанні, тиксотропна – не утворює напливів і патьоків при нанесенні. Фарба тонується ручним та машинним способом.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Умови при фарбуванні: поверхня повинна бути сухою. Фарбування проводити при температурі від +5°С до +35°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Не рекомендовано проводити фарбування під дією прямого сонячного проміння, у вітряну погоду.

Підготовка поверхні: ретельно очистити від бруду, пилу, жирових та інших забруднень. Старі покриття, які неміцно прикріпленні до поверхні або відшаровуються необхідно видалити. Поверхні, раніше пофарбовані вапном або кремнійорганічною фарбою очистити до повного видалення старого покриття. Дефекти поверхні заштукатурити або зашпаклювати з подальшим шліфуванням та ретельним видаленням пилу після шліфування. Нові цементні та бетонні поверхні рекомендовано витримати перед фарбуванням не менше 1 місяця. Для захисту від плісняви та грибка обробити поверхню антисептиком для мінеральних поверхонь ТМ KhimrezervPRO. З метою вирівнювання поглинаючої здатності поверхні та її укріплення, а також зменшення витрат фарби рекомендовано обробити поверхню Грунтом акриловим глибокого проникнення ТМ KhimrezervPRO.

Фарбування: фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Фарба не потребує розбавлення, але при необхідності розбавити водою до 10%. Наносити пензлем синтетичним, валиком або фарборозпилювачем  в 1-2 шари з міжшаровою сушкою 1-2 год*. Двошарове покриття забезпечує максимальні захисні та декоративні властивості.