You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ремонтна стрічка для вихлопної системи K2 BANDEX-BLISTER B305 1мх50мм

  • Торгові марки K2
  • Модель: K2 BANDEX-BLISTER B305 1мх50мм
  • Наявність: Є в наявності

72.00грн.


K2 BANDEX-BLISTER B305 - це ремонтна стрічка для усунення прориву газів і шуму вихлопної системи автомобіля. Стрічка призначена для ремонту невеликих витоків у вихлопних системах.

На відміну від багатьох інших типів стрічок для ремонту вихлопних систем, дана стрічка має тонкий клейовий шар, що дозволяє акуратно і максимально ефективно нанести і закріпити її, не використовуючи додаткових засобів та інструментів.

Матеріалом для виготовлення послужив тонкий алюміній, завдяки чому стрічка має стійкість до високих температур, довговічна, зручна і ефективна в роботі.

Застосування стрічки не вимагає спеціальних знань і умінь, з її використанням розбереться рядовий автолюбитель. Для монтажу ремонтної стрічки не потрібен демонтаж або розбирання глушника.

Для отримання максимального результату рекомендується зачистити місце установки за допомогою наждачного паперу або жорсткої щітки, потім відміряти необхідну довжину стрічки і намотати її на пошкоджену ділянку вихлопної системи. Всі маніпуляції слід виконувати при повністю охолодженій вихлопній системі.

Особливості:

- довжина стрічки - 1 м

- ширина стрічки - 5 см

- упаковка - блістер