You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Поліроль для хрому та алюмінію K2 Car K0031 Aluchrom

  • Торгові марки K2
  • Модель: K2 Car K0031 Aluchrom
  • Наявність: Є в наявності

73.50грн.


Абразивна паста для полірування хромованих та алюмінієвих поверхонь. Ефективно очищає поверхню від різних забруднень і плям, включаючи в'їли та застарілі, які важко видалити за допомогою автошампуню.

Завдяки особливій дрібноабразивній основі, усуває мікродефекти поверхні у вигляді подряпин та потертостей, забезпечує виняткову гладкість поверхні, надає ефектного та яскравого блиску.

Відмінно підходить для обробки та відновлення зовнішнього вигляду посріблені, позолочені, бронзові деталі, а також деталі з нержавіючої сталі та алюмінієві обода коліс. Для досягнення найкращих результатів рекомендується проводити полірування за допомогою спеціальної губки або штучної замші. Паста містить у складі мікроабразивні частинки, які допомагають видалити дефекти покриття, зокрема подряпини. Гарантує дзеркальну гладкість хромованих деталей. Видаляє корозію і найстійкіші забруднення, що в'їлися, у тому числі від комах, дорожніх реагентів і бітум.

Підходить для очищення алюмінієвих колісних дисків, позолочених, бронзових та срібних виробів. Завдяки особливій формулі паста економно витрачається і її вистачає на безліч застосувань