You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Поліроль воскова для кузова K2 SPID WAX на мокро 750 мл K20206

  • Торгові марки K2
  • Модель: K2 SPID WAX 750 мл K20206
  • Наявність: Є в наявності

100.50грн.


Сьогодні K2 – це бренд, що складається з майже 1000 продуктів, адресованих автомобільним ентузіастам та професійним користувачам. Пропозиція включає, серед іншого, автокосметику та парфумерію, гальмівні та охолоджуючі рідини, присадки до палива та олій, моторні та трансмісійні олії, а також продукти для професійного використання в майстернях, автосалонах, автомийках або фарбувальних майстернях.

Гарантія якості

Досвід навчив, що хороші продукти виробляються тільки в тому випадку, якщо ви знаєте потреби тих, хто їх добре використовує, тому нові продукти тестуються у майстернях вдома та за кордоном. Усі виготовляються з увагою до найдрібніших деталей. Вінцем зусиль на кожному етапі виробництва та розповсюдження є сертифікати ISO 9001 та ISO 14001.

Сучасні технології

Продукція К2 виготовляється із застосуванням новітніх технологій. Інвестиції в інновації та наполеглива робота відділу розробок та досліджень призводять до постійного підвищення якості продукції, що випускається. Сучасні виробничі лінії дозволяють випускати продукцію, що відповідає найвищим світовим стандартам якості.