You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Паста воскова для полір. кузова 120гр. K2 Tempo art EK0010

  • Торгові марки K2
  • Модель: K2 Tempo art EK0010
  • Наявність: Є в наявності

70.50грн.


Культова легкоабразивна паста для догляду за автофарбою, відома поколінням. Обов'язковий продукт для кожного, хто починає свою пригоду з автокосметики. Тривала присутність на ринку та регулярні вдосконалення роблять K2 Turbo продуктом, придатним для використання як на старих, так і на сучасних автомобільних фарбах.

Якість перевірено та підтверджено мільйонами задоволених користувачів у 90 країнах світу.

Завдяки передовій рецептурі на основі наночастинок K2 NANOTECH паста чудово видаляє подряпини, обвітрену фарбу, масляні плями, асфальт та залишки комах. Легко наноситься, не потребує полірування. Надає лаку блиску та підкреслює колір. Легкоабразивна паста ідеально підходить для всіх типів лаків: акрилового, металізованого та перламутрового.

ПРОДУКТ ІЗ СЕРТИФІКАТОМ, виданим Національним інститутом гігієни у Варшаві. Нагороджений на престижних міжнародних ярмарках винаходів та інновацій, серед яких: у Єні (Німеччина), Брюсселі (Бельгія), Сеулі (Південна Корея).

У разі серйозних подряпин на фарбі ми рекомендуємо спеціальну пасту для видалення подряпин K2 ULTRA CUT, молочко K2 VENOX або корекцію фарби за допомогою полірувальної машини та полірувальної пасти K2 LUSTER.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ:

  • Вимийте та висушіть кузов.
  • Нанесіть тонкий шар легкої абразивної пасти K2 TURBO круговими рухами за допомогою м'якої тканини.

Після висихання (30 секунд) відполіруйте до блиску чистою м'якою тканиною.