You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Лак НЦ грунтувальний порозаполнюючий БП

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: Лак НЦ грунтовочный порозаполняющий БП
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


191.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветСклад: розчин нітроцелюлози і алкідної смоли в органічних розчинниках з введенням спеціальних наповнювачів  та функціональних добавок для порозаповнення та полегшення шліфування. Не містить свинець. Без прекурсорів.

Призначення: для грунтування  і заповнення пористої поверхні деревини перед нанесенням поліуретанових, алкідно-уретанових та нітроцелюлозних фінішних покриттів. В першу чергу призначається для грунтування паркетної підлоги перед нанесенням паркетного лаку. Грунтовка порозаповнююча може використовуватись як самостійне покриття для напівматового лакування виробів з деревини які експлуатуються всередині приміщень.

Властивості: Грунтовка порозаповнююча утворює прозоре, шовковисто-матове  тверде покриття.  Містить порозаповнюючи компоненти, які просочують та сприяють видаленню ворсу з поверхні деревини, за допомогою шліфування. Має високу адгезію до дерев’яної поверхні. Загрунтована поверхня з фінішним лаковим шаром має відмінну зносостійкість та еластичність. Швидко сохне. Грунтування зменшує витрати паркетних лаків.

Спосіб застосування: дерев’яна поверхня повинна бути сухою, чистою, без залишків мастики та  воску. Паркет та дерев’яну підлогу необхідно циклювати до видалення старого покриття. Перед застосуванням  грунтовку ретельно перемішати. Наносити грунтовку необхідно валиком, пензлем або пневморозпилюванням в 1-2 тонких шари. Час висихання кожного шару грунтовки не більше 1 години  при температурі  20°С. Шліфувати через 1-2 години. В разі необхідності лак  розбавити (не більше 10%)  розчинником Р-646, Р-647 ТМ Хімрезерв. Забороняється для розведення використовувати розчинники на основі  уайт-спириту та сольвенту.              

Витрати грунтовки: 1 л грунтовка порозаповнюючої покриває (9-12) м² поверхні, або (85-130) мл/м²  одношарового покриття.