You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Лак поліуретановий паркетний

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: Лак полиуритановый паркетний
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


150.00грн.

Доступні варіанти

Блеск, Вес, ЦветЛАК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПАРКЕТНИЙ

Склад: розчин уретанового лаку в органічних розчинниках, сикатив та функціональні добавки. Не містить свинець.

Призначення: однокомпонентний поліуретановий паркетний лак застосовується для оздоблення та  надання декоративних властивостей дерев’яним та паркетним підлогам, а також різноманітним виробам з деревини, що експлуатуються всередині приміщень.  А також для меблевих фасадів, поверхонь столу, дерев’яних елементів декору.

Властивості: лак паркетний утворює прозоре, гладке та тверде покриття.  Стійкий до подряпин та стирання. Лакова плівка стійка до впливу води та миючих засобів. Добре розтікається, просочує та заповнює пори деревини. Швидко сохне.

Спосіб застосування: дерев’яна поверхня повинна бути сухою, чистою, без залишків мастики та  воску. Паркет та дерев’яну підлогу необхідно циклювати до видалення старого покриття. Відцикльовану  поверхню паркету рекомендується загрунтувати тонким шаром  порозаповнюючого лаку. Через 3-4 години загрунтовану поверхню відшліфувати.   Перед застосуванням паркетний лак ретельно перемішати. В разі необхідності лак розбавити (не більше 5%)  уайт-спіритом. Наносити лак необхідно спеціальним валиком або щіткою в 3-4 тонких шари. Час висихання кожного шару не більше 7 годин при температурі плюс 20°С. Експлуатаційні властивості лак набирає через 3-4 дні. Лакувальні роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні.

Витрати лаку: 1 л лаку покриває (10-13) м² поверхні, або (70-100) мл/м² одношарового покриття.