You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Лак НЦ-243

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: НЦ-243
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


206.50грн.

Доступні варіанти

Блеск, Вес, ЦветЛАК НІТРОЦЕЛЮЛОЗНИЙ МЕБЛЕВИЙ НЦ-243 матовий

Призначення: для оздоблення меблів та інших виробів з деревини, що не призначені для оздоблення будівель.

Властивості: лак НЦ-243 утворює прозоре, матове, гладке покриття, без пухирів. Лак вигідно підкреслює структуру деревини. Добре розтікається та заповнює пори деревини. Лак можна застосовувати для оздоблення садового інтер’єру, для спортивних майданчиків, зон відпочинку, які експлуатуються під навісом. Для лакування садового, сільськогосподарського інвентаря та будівельного і робочого інструменту. Не застосовувати для оздоблення будівель. Лак швидковисихаючий.

Спосіб застосування: дерев'яну поверхню шліфують та очищують від пилу. Вологість деревини повинна бути не більше 10%. Лак ретельно перемішують. При необхідності лак попередньо розводять розчинниками 646, 647 ТМ ХімрезервРекомендовано наносити лак  методом розпилення, невеликі площі – пензлем, або наливом у 2-4 шари з проміжною сушкою не більше 1 години при температурі (23±2)°С. При зниженні температури навколишнього середовища час висихання збільшується. Остаточний час висихання лаку 24 години. Витрати лаку на одношарове покриття складають (90-110)мл/м², або 1 л лаку покриває (9-12)м² поверхні.

Склад: алкідна смола, розчин колоксиліну з додаванням органічних розчинників (бутилацетат, ацетон, етанол, бутанол, ксилол, толуол), пластифікатори і спеціальні добавки. Не містить свинець.