You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Нітроемаль

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: Nitro_Enamel
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


252.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветСфера застосування: Нітроемаль призначена для фарбування дерев'яних і заздалегідь загрунтованих металевих поверхонь виробів, які експлуатуються в атмосферних умовах і в приміщеннях.

Властивості: Швидко сохне до -2 годин, завдяки поєднанню в складі нітроцелюлози і алкідної смоли покриття має високу твердість і одночасно гарну еластичність, відмінну покривну здатність і насиченість кольору.

Склад: Суспензія пігментів у розчині колоксиліна і смоли алкідної в суміші органічних розчинників з додаванням пластифікаторів.

Підготовка поверхні: Перед фарбуванням поверхню очищають від старої фарби, що відшарувалася, пилу,жиру та інших забруднень. Перед нанесенням нітроемалі рекомендується попередня обробка поверхні алкідною грунтовкою ГФ-021.

Нанесення покриття: Емаль ретельно перемішують до однорідної маси і при необхідності розбавляють розчинником марки 646, 647. Наносять рівномірно на суху поверхню методом розпилення, валиком або пензлем у два-три шари з проміжною сушкою не більше 2 годин. Час висихання до ступеня 3 при температурі 18-22°С не більше двох годин, час остаточного висихання - 24 години.

Умови зберігання: Емаль зберігати в герметично закритій тарі, берегти від вологи, дії тепла і прямих сонячних променів.

Рекомендовані товари

175.50грн.

Сфера застосування:Для грунтування металевих і дерев'яних поверхонь під покриття різними емалями. В..

66.00грн.

РОЗЧИННИК 647 ХІМРЕЗЕРВ купити Харків Розчинник 647 Хімрезерв високоякісний розчинник для лакофарбо..