You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Емаль ПФ-115 Промфарба

  • Торгові марки ПРОМФАРБА™
  • Модель: ПФ-115 Промфарба
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


0.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветПРИЗНАЧЕННЯ: алкідна емаль призначена для декоративно-захистного фарбування заздалегідь загрунтованих металевих поверхонь, а також дерев’яних та мінеральних поверхонь, які експлуатуються в атмосферних умовах і в приміщеннях.

ВЛАСТИВОСТІ: утворює шовковисто-глянцеве покриття, стійке до миття,  впливу води, перепадів температур від мінус 40°С до плюс 60°С. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Надійно захищає пофарбовані об'єкти від негативних факторів навколишнього середовища, атмосферостійка. Універсальна і легка у використанні. Економічна при нанесенні - витрати фарби на одношарове покриття складають 70-120 мл/м².

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: поверхню очищають від старої відшарованої фарби, пилу, жиру, іржі та інших забруднень. Емаль ретельно перемішують. При необхідності розбавляють розчинником уайт-спирит або сольвентом. Наносять на суху поверхню в 2-3 шари методом розпилення, валиком або пензлем. Час висихання одношарового покриття при температурі (23±2)°С  та відносній вологості повітря 65% – до 24 год. Час висихання збільшується при зниженні температури навколишнього середовища, збільшенні товщини шару, підвищенні вологості повітря.  Для забезпечення максимального терміну експлуатації покриття рекомендується попередньо грунтувати поверхню грунтовкою ГФ-021 ПРОМФАРБА.

СКЛАД: суспензія пігментів і наповнювачів в алкідному лаку з доданням сикативу та органічного розчинника (уайт-спирит). Не містить свинець.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати і транспортувати в герметично закритій тарі. Зберігати в закритих приміщеннях при температурі від мінус мінус 40°С до плюс 40°С. Берегти від впливу прямих сонячних променів, дії тепла та вологи. При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрювати приміщення. Для захисту рук використовувати гумові рукавички. Після використання продукту за призначенням, тару щільно закрити та відправити на побутове звалище.

Рекомендація: емалі ПФ-115 виготовлені на пігментах природнього походження, тому, для виключення відмінностей у відтінках кольору, при фарбуванні поверхонь рекомендується використовувати продукцію однієї партії. У разі використання продукції різних партій необхідно проводити їх змішування в необхідній кількості.

Берегти від вогню!

Гарантійний термін зберігання: 12 місяців

Фізико-хімічні показники:

Зовнішній вигляд покриття: після висихання емаль повинна утворювати гладку, однорідну, без розшаровування, віспин, патьоків, зморшок і сторонніх включень поверхню. Допускається невелика шагрень.

Час витікання за лійкою вязкості №6 за температури 23°С, с, 60 - 100

Час висихання до ступеню 3 при температурі  23°С, год, не більше:

- червоної, чорної - 48

- інших кольорів - 24

Вміст нелетких речовин, %, не менше - 70

Стійкість покриття емалі до статичного впливу води при температурі (23±2)°С, год, не менше - 1

Твердість покриття за маятником Кеніга, с, не менше:

білої-17

решти кольорів - 21

Еластичність покриття при вигині, мм, не більше - 2

Блиск покриття за фотоелектричним блискоміром, %, не менше - 50

 

Категорія 4 (d)SB: 300

Фактичний вміст ЛОС у готовому продукті: max 290 г/л ЛОС