You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Термопластикові форми ТМ Premark

  • Модель: Premark
  • Наявність: Під замовлення 2-3 Дня

1038.00грн.


Хімрезерв-Харків пропонує високоякісний матеріал для розмітки доріг виробництва ТМ PREMARK (Данія). Термопластикові форми - це швидкий монтаж, тривалий термін служби, високі світловідбиваючі свойст матеріалу, відмінне сприйняття на дорозі, забезпечує більш безпечний рух автотраспорту в будь-яку погоду. Смуга 1000 * 400 мм, товщина: 2,5 мм, колір: білий.

Готові термопластикові форми ТМ PREMARK (Премарк)

Виробництво компанії GEVEKO MARKINGS (Данія) (Гевеко Маркінгс)

Лінія 1000 * 400 мм

Товщина: 2,5 мм

Колір білий

Готові термопластикові форми призначені для дорожньої розмітки (пішохідні переходи, стоп-лінії). Застосовується для асфальту, бетону, бруківки. На старому асфальті, бетоні і бруківці застосовується разом з ґрунтовкою. Наносяться в будь-яку погоду на суху чисту поверхню. Для нанесення необхідна газовий пальник.

Технологія нанесення:

Поверхня очищається від піску, пилу, каменів і ін. За допомогою мітли і ветродуйкі. Потім для видалення вологи поверхню прогрівають газовим пальником. У разі необхідності поверхню грунтують. Після висихання грунтовки укладають термопластикові форми, і прогрівають газовим пальником всю площу форми. Робочий тиск газу хв 3 бари, температура прогріву: 200-230°С Для поліпшення світловідбивання форму посипають склокульок. Час охолодження: 10 хв. при температурі повітря 20°С.

Термопластикові форми швидко і легко наносяться на покриття, мають довгий термін служби, забезпечують світловідображення, виготовляються будь-яких розмірів, форм і кольорів.

Зберігання: в сухому приміщенні при температурі 2 - 30°С. Упаковані в картонні коробки розміром 100 * 60 см по 5 шт.

Термін служби покриття: хв. 1 рік.

Ціна вказана за 1шт.