You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Грунт-Емаль 3 в 1 антикорозійна

  • Торгові марки Днепр-Спецэмаль
  • Модель: primer enamel 3 in 1
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


199.50грн.

Доступні варіанти

Вес, цветГрунт-Емаль 3 в 1 серія захист, перетворювач іржі антикорозійна купити Харків

Призначення:

Грунт-емаль "Дніпро-спецемаль" призначена для декоративно-захисного фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь всередені та зовні приміщень. Грунт-емаль - це універсальний продукт, що дозволяє одночасно попередити корозію, позбутися іржі та отримати довговічне атмосферостійке покриття.

Якісні та технічні характеристики:

Висихання шару при температурі (20±2)°С та відносній вологості повітря (65±5)% - 6 годин. Витрати грунт-емалі на одношарове покриття - 70-110 г/м², в залежності від кольору та властивостей поверхні.

Склад:

Суспензія пігментів і наповнювачів в алкідно-уретановому лаці та розчиннику з додаванням функціональних добавок, стабілізуючих речовин та перетворювача іржі. Не містить свинцевих сполук.

Застосування:

Перед застосуванням емалі "Грунт емаль" необхідно ретельно ПЕРЕМІШАТИ, принеобхідності розбавити уайт-спіритом (нефрасом С4-155/2000), сольвентом, скипидаром або їх сумішшю (1:1). Емаль Грунт-емаль 3в1 наносять в 1-2 шари щіткою, валиком або методом розпилення на суху, попередньо очищену від пилу та жирових забруднень поверхню.