You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Грунт-емаль 5в1 акрилова антикор ТМ PRОTEX

  • Торгові марки Protex™
  • Модель: Protex 5in1 Acryl
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


0.00грн.

Доступні варіанти

Цвет/RAL, ОбъемКЛАД: суспензія пігментів і наповнювачів в розчині акрилової та вінілової смол з додаванням розчинника (ксилол), фосфату цинку та функціональних добавок.                                                                           

ПРИЗНАЧЕННЯ: призначена для фарбування металевих поверхонь з чорного і деяких кольорових металів (алюміній, мідь, латунь, оцинкована сталь), що експлуатуються ззовні та всередині приміщення. Рекомендовано для фарбування дахів з оцинкованого металу. Застосовується для фарбування металевих конструкцій мостів, будівель, сільськогосподарської техніки, опор ліній електропередач, транспортних засобів, зовнішніх поверхонь резервуарів і трубопроводів та інших металевих конструкцій в зонах промислових підприємств. Рекомендовано для нанесення на підготовлені мінеральні поверхні - шифер, бетон, камінь.

ВЛАСТИВОСТІ:  акрилова грунт-емаль поєднує властивості емалі, грунтовки та перетворювача іржі. Може наноситися безпосередньо на поверхню іржі товщиною до 100 мкм, перетворюючи її на нерозчинні комплекси. Не потребує попереднього грунтування поверхні, забезпечуючи відмінне зчеплення з металом (у тому числі з оцинкованим) та надійний довготривалий антикорозійний захист в агресивних атмосферних умовах промислових та приморських зон. Покриття характеризується механічною міцністю, термоеластичністю, морозостійкістю, УФ-стійкістю. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Універсальна і легка у використанні. Не утворює напливів і потьоків при нанесенні. Допустиме проведення робіт при низьких температурах – від -10°С – у разі повної відсутності на поверхні слідів замерзлої води (льоду, снігу, інею). Має відмінну покривну здатність, економічна при нанесенні. Строк служби покриття, яке складається не менше ніж з 3-5 шарів (160 мкм сухої плівки) грунт-емалі -  до 10 років.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:  металеву поверхню ретельно очистити від старої відшарованої фарби, пилу, жиру та інших забруднень. Відшаровану крихку іржу та окалину необхідно видалити. Грунт-емаль можливо наносити безпосередньо на іржу товщиною до 100 мкм, яка міцно закріплена на поверхні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перед нанесенням грунт-емаль ретельно перемішати до однорідної маси. Грунт-емаль наносять у 2-3 шари методом розпилення, валиком або пензлем при температурі навколишнього середовища від -10 оС до + 35 оС. Час висихання одношарового покриття при температурі (23±2)°С – до 2 год. Час висихання збільшується при зниженні температури навколишнього середовища. Витрати грунт-емалі на одношарове покриття складають (90-120) мл/м2 в залежності від методу нанесення і типу поверхні.   

Відео:
Грунт-емаль 5в1 Акрилова ОР антикорозійна TM PROTEX