You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розчинник 647 ТМ ХІМРЕЗЕРВ

  • Торгові марки ХИМРЕЗЕРВ™
  • Модель: Растворитель 647 ТМ ХІМРЕЗЕРВ
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


66.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветРОЗЧИННИК 647 ХІМРЕЗЕРВ купити Харків

Розчинник 647 Хімрезерв високоякісний розчинник для лакофарбових матеріалів, характеризується якісними розчинювальними властивостями. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для розведення нітроемалей, нітролаків, а також лакофарбових матеріалів, які застосовуються при фарбуванні автомобілів.

Спосіб застосування: розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання потрібної консистенції.

УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, УТИЛІЗУВАННЯ: Роботи з розчинником проводити з використанням засобів захисту рук і очей в добре провітрюваному приміщенні. Розчинник зберігати, транспортувати в щільно закритій тарі на відстані від приладів опалення та електричних приладів при температурі від мінус 40оС до плюс 40оС. Берегти від впливу тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті укупорнимі засобами і відправлені на побутову звалище.

СКЛАД: суміш летючих органічних речовин: кетонів, спиртів, ефірів, ароматичних вуглеводів.

Рекомендовані товари

252.00грн.

Сфера застосування: Нітроемаль призначена для фарбування дерев'яних і заздалегідь загрунтованих мета..