You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

САНІТАБ дезінфікуючий засіб

  • Модель: Sanitab
  • Наявність: Під замовлення 2-3 Дня

375.00грн.


САНІТАБ дезінфікуючий засіб купити Харків

Ефективний зручний в застосуванні універсальний і економічний деззасіб в формі швидкорозчинних таблеток для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, миття, поточного і генерального прибирання.

  • Ефективна дезінфекція
  • Передстерилізаційне очищення
  • Універсальність в застосуванні

Застосування: Індустрія краси, Медицина, Сфера обслуговування, Транспорт, Харчова промисловість.

Склад: Активно-діюча речовина деззасобу «Санітаб» – дихлорізоцианурату натрію (80-85%).
Допоміжні компоненти – адипінова кислота та карбонат натрію (15-20%).

Антимікробна активність

Деззасіб «Санітаб» володіє високими бактерицидною дією щодо широкого спектра грам + і грам- бактерій (включаючи S.aureus, мультирезистентний стафілокок (MRSA), P.aeruginosa, збудників дизентерії, сальмонельозу, паратифів, черевного тифу, холери, чуми, туляремії, спороутворюючих мікроорганізмів роду Bacillus і ін., збудників внутрішньолікарняних інфекцій), туберкулоцидну *, віруліцидною (в т. ч. проти збудників гепатитів А, в, С, СНІД, герпесу, грипу всіх типів, парагрипу, «пташиного» грипу, SARS («атипова пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної (в т. ч. поліомієліт, Коксакі, ЕСНО), коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротовірусної, цитомегаловірусної інфекцій тощо), фунгіцидною (проти патогенних грибів роду Саndida і дерматофітів, а також ефективно в знищенні та попередження появи цвілі , в т. ч. в спорових форм) дією. (*Примітка: туберкулоцидна дія засобу досліджено на тест-штамі Mycobacterim terrae ATCC 15755).

Показники безпеки

IV клас небезпеки (малонебезпечна речовина по ГОСТ 12.1.007-76). Не має сенсибілізуючої і мутагенної дії. Засіб не має шкірно-резорбтивних, мутагенних, канцерогенних і сенсибилизирующих властивостей, кумулятивні властивості не виражені. Розчини з вмістом активного хлору від 0,015% до 0,1% можуть застосовуватися в присутності осіб, не причетних до проведення дезінфекційних робіт.

Властивості

Таблетки «Санітаб» добре розчиняються у воді. Водні розчини прозорі, мають легкий запах хлору, мийні властивості (видаляють механічні та нестійкі забруднення), без піноутворення, не фіксують на оброблюваних поверхнях органічні забруднення, добре змиваються з оброблених поверхонь, не залишаючи патьоків. Підвищення початкової температури робочих розчинів до 40-45°С підсилює їх антимікробну дію. Розчини «Санітаб» не ушкоджують поверхні оброблюваних об’єктів, виготовлених з корозійностійких металів, деревини, скла, полімерних матеріалів, гуми, пластмас, кахлю, порцеляни, фаянсу, лакофарбове, гальванічне і полімерне покриття, відбілюють текстильні вироби.

Для посилення мийних властивостей розчинів деззасобу «Санітаб» можливе додавання до них мийних засобів (до 0,5%). Використовують розчини кімнатної і підвищеної температури (45-50°С – початкова температура розчину, що не підтримується в процесі обробки).

Застосування

Засіб «Санітаб» застосовується у вигляді водних робочих розчинів, переважно в концентрації від 0,01% до 0,3% за активним хлором в залежності від сфери застосування, цілі обробки, збудника, виду забруднення і об’єктів обробки. Проти спороутворюючих збудників – в концентрації від 0,5% до 3,0% за активним хлором. Звичайна норма витрати робочого розчину – 100 мл / м2. Способи обробки: протирання, зрошення (аерозольний), заповнення (в т.ч. в СІР-системах), замочування, занурення.

САНІТАБ, дезінфікуючий засіб САНІТАБ