You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Промивка масляної системи Senfineco 9991 Motor Flush Engine Oil System Flush 443 мл (10 хвилин)

  • Торгові марки Senfineco™
  • Модель: Senfineco 9991 Motor Flush Engine Oil System Flush
  • Наявність: Є в наявності

196.50грн.


Промивка масляної системи (10 хв) - спеціальний очищувач для видалення осаду, забруднень, шламу і продуктів зносу деталей двигуна. Відкладення переводяться промиванням у невагомий стан і видаляються з двигуна при зміні масла. Цей продукт змішується з усіма мінеральними і синтетичними маслами і застосується для промивання будь-яких бензинових і дизельних двигунів з каталізатором, турбонаддувом і без. При робочій температурі вміст ємності додати в відпрацьоване моторне масло до його заміни. Після 10 хвилин роботи двигуна на холостому ходу злити відпрацьоване масло. Вмісту банки досить для промивання двигунів з об'ємом масляної системи до 6 л.

Властивості:

  • точно очищає систему змащення і очищає підйомники гідравлічних клапанів, системи регулювання фаз газорозподілу і поршневі кільця.
  • нейтралізує картерні кислоти
  • запобігає забрудненню нового масла

Застосування:

Долити в старе моторне масло при робочій температурі. Дати двигуну попрацювати 10 хвилин на холостому ходу. Потім злити старе моторне масло. Досить для промивання масляних систем двигуна об'ємом до 6 л.

Рекомендовано для всіх бензинових і дизельних двигунів. Підходить для мінеральних, напівсинтетичних і повністю синтетичних масел.