You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Швидкий віск 0,75л (тригер) Quick wax

  • Торгові марки Zollex™
  • Модель: SF-033
  • Наявність: Під замовлення 2-3 Дня

46.50грн.


Швидкий віск Zollex Quick wax 750мл. SF-033 (тригер)

Підтримувати кузов авто завжди в гарному вигляді можна за допомогою воску Zollex SF-033 750мл, який виконаний у вигляді рідини.
Яскраве сонячне світло, дощ, пил, перепади температури, різні реагенти - все це негативно впливає на покриття автомобіля.
Лакофарбне покриття авто з часом втрачає свій колір, а повернути його первісний блиск, захистити від негативного впливу різних хімічних компонентів, появи тріщин на поверхні якомога за допомогою гарного воску.

Основний компонент воску - бразильська карнауба. Цей віск має хороші експлуатаційні характеристики і має приємний аромат в процесі використання.
Переваги використання даного воску: простота, швидкість нанесення і довготривалий захист.
Використання даного засобу дозволить провести глибоке очищення від забруднень, прибрати неглибокі подряпини, посилити блиск покриття і продовжити термін його експлуатації.
Спосіб нанесення воску: наносити засіб потрібно на чисту поверхню авто за допомогою губки, після нанесення засіб слід располировать і омити поверхню водою.
Консистенція кошти рідка, для зручності роботи з воском краще використовувати тканину, тут добре підійде серветка з мікрофібри, так як вона добре вбирає вологу і легка в очищенні.

Віск невеликий компактної форми, легко поміститься в будь-якому зручному місці салону авто, але його наявність обов'язково для забезпечення своєчасного догляду за лакофарбовим покриттям кузова авто.

Рекомендовані товари

49.50грн.

Чудова воскова паста для кузова, вдосконалена наночастинками. Усуває навіть найдрібніші подряпини і ..