You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Швидкий віск 0,75л (тригер) Quick wax

  • Торгові марки Zollex™
  • Модель: SF-033
  • Наявність: Під замовлення 2-3 Дня

63.00грн.


Швидкий віск Zollex Quick wax 750мл. SF-033 (тригер)

Підтримувати кузов авто завжди в гарному вигляді можна за допомогою воску Zollex SF-033 750мл, який виконаний у вигляді рідини.
Яскраве сонячне світло, дощ, пил, перепади температури, різні реагенти - все це негативно впливає на покриття автомобіля.
Лакофарбне покриття авто з часом втрачає свій колір, а повернути його первісний блиск, захистити від негативного впливу різних хімічних компонентів, появи тріщин на поверхні якомога за допомогою гарного воску.

Основний компонент воску - бразильська карнауба. Цей віск має хороші експлуатаційні характеристики і має приємний аромат в процесі використання.
Переваги використання даного воску: простота, швидкість нанесення і довготривалий захист.
Використання даного засобу дозволить провести глибоке очищення від забруднень, прибрати неглибокі подряпини, посилити блиск покриття і продовжити термін його експлуатації.
Спосіб нанесення воску: наносити засіб потрібно на чисту поверхню авто за допомогою губки, після нанесення засіб слід располировать і омити поверхню водою.
Консистенція кошти рідка, для зручності роботи з воском краще використовувати тканину, тут добре підійде серветка з мікрофібри, так як вона добре вбирає вологу і легка в очищенні.

Віск невеликий компактної форми, легко поміститься в будь-якому зручному місці салону авто, але його наявність обов'язково для забезпечення своєчасного догляду за лакофарбовим покриттям кузова авто.