You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Моторна олива SPUTNIK 4T 10W-40

  • Торгові марки Sputnik™
  • Модель: SPUTNIK 4T 10W-40
  • Наявність: Доступно в передзамовлення

154.50грн.


SPUTNIK 4T 10W-40 1л моторна олива - Високоякісна олива для чотирьохтактних двигунів з повітряним або водяною системою охолодження мото та силової техніки. Виробляється на мінеральній основі з застосуванням синтетичних компонентів і спеціального пакету активних присадок. Відповідає вимогам класифікації JASO-MA і може застосовуватися в будь-яких двигунах, по даним допуску.


Переваги:
Гарантує надійний захист елементів двигуна від відколів і задирок, навіть в умовах високих навантажень при спортивній їзді по трасі або треку, завдяки здатності масла утворювати міцну захисну плівку, яка не допускаєнепосредственное соприкосновения металлических поверхностей.

Знижує тертя між рухомими елементами і мінімізує втрати потужності на тертя, сприяючи підвищенню приемистости двигуна і скорочення витрати палива.
Допомагає зберегти двигун в чистоті - видаляє продукти згоряння масла і палива, у вигляді сажі і нагару, тим самим забезпечує вільний хід поршневим кільцям.
Має високу стійкість до вспениванию, окислення і зносу - зберігає свої захисні і мастильні властивості на дуже тривалий період, що перевищує розрахунковий термін заміни.

Моторна олива SPUTNIK 4T 10W-40 купити Харків.