You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ATF dexron II SPUTNIK трансмісійна рідина

  • Торгові марки Sputnik™
  • Модель: SPUTNIK ATF dexron II
  • Наявність: Є в наявності

144.00грн.


SPUTNIK ATF dexron II - універсальна трансмісійна рідина для автоматичних коробок перемикання передач, гідротрансформаторів, гідропідсилювачів рульового механізму і інших гідравлічних систем.

Виробляється на основі тонкоочіщенних базових маслі із застосуванням оптимально підібраного пакету присадок, які забезпечують маслу SPUTNIK ATF dexron II наступні переваги:
Захищає елементи трансмісії від зносу і утворення ушкоджень (відколів, задирок, подряпин) продовжуючи термін стабільної і безвідмовної роботи.


Завдяки модифікаторам тертя, рідина SPUTNIK ATF dexron II мінімізує втрати потужності на тертя рухомих пар. Це сприяє економії палива і підвищення продуктивності вузла.
Використання трансмісійної рідини SPUTNIK ATF dexron II забезпечує чітке і м'яке перемикання передач, забезпечуючи плавний хід автомобіля без ривків.
Зберігає свою оптимальну в'язкість при будь-яких температурах і навантаженнях і забезпечує надійну мастило і захист всесезонно для будь-якого стилю водіння.
Рідина не вступає в реакцію і не руйнує матеріали з гуми, пластику і кольорових металів.
Забезпечує чистоту трансмісії завдяки мийно-диспергирующим властивостями, які видаляють небажані відкладення і перешкоджають їх повторному утворенню.

Універсальна трансмісійна рідина SPUTNIK ATF dexron II купити Харків