You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гальмівна рідина Sputnik ДОТ-4

  • Торгові марки Sputnik™
  • Модель: Sputnik ДОТ-4
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


57.00грн.

Доступні варіанти

ОбъемSPUTNIK DOT-4 – універсальна гальмівна рідина для всесезонного застосування в системі гальм та зчеплення, які вимагають від рідини відповідності стандарту ДОТ-4. Має дуже високу точку закипання і здатність поглинати воду, щоб уникнути випаровування і, як наслідок, підвищення тиску в системі або утворення повітряних пробок, які можуть порушити роботу системи і навіть призвести до її відмови.

Також, рідина здатна зберігати оптимальну в'язкість і не замерзати при дуже низьких температурах навколишнього повітря, що забезпечує стабільну роботу в будь-яку пору року та за будь-яких умов експлуатації автомобіля.

SPUTNIK DOT-4 має виражені антикорозійні властивості і виключає виникнення іржі в системі, небезпека якої полягає у порушенні вільного переміщення рідини та порушенні роботи циліндрів (як головного, так і колісного).

Рідина SPUTNIK DOT-4 поєднується без втрат якості з аналогічною рідиною стандарту ДОТ-4. При змішуванні із рідиною ДОТ-3 покращує її властивості. Не допускається доливати рідину ДОТ-3 ДОТ-4, т.к. це може призвести до порушень у роботі системи.

SPUTNIK DOT-4 – гарний вибір щодо співвідношення якості та ціни.