You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Морилка для деревени Хімрезерв 0,3л

  • Торгові марки ХИМРЕЗЕРВ™
  • Модель: Stain Khimrezerv
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


39.50грн.

Доступні варіанти

ЦветСфера застосування: морилки призначені для імітації цінних порід деревини шляхом фарбування виробів з малоцінної деревини, а також виробів з ДВП та облицьованих натуральним шпоном дерев’яних поверхонь. Затоновані морилкою поверхні підлягають покриттю прозорими нітроцелюлозними, алкідними або поліуретановими лаками. Морилки можна використовувати на виробництві та в побутових умовах для виготовлення та ремонту меблів. Для внутрішнього і зовнішнього застосування.

Властивості: морилка підкреслює структуру деревини, не викликає набухання деревини, зменшує підняття ворсу. Швидко висихає, може використовуватись для деревини твердих порід. Глибоко проникає в пори деревини, дає змогу якісно її відшліфувати. Завдяки великій концентрації барвника морилку можна використовувати для тонування нітролаків, нітрошпаклівок та політур.

Склад: Морилка - це розчин органічних барвників у водно-спиртових розчинниках.

Підготовка поверхні: Поверхня дерев’яних виробів повинна бути очищеною від бруду, жиру та смоляних відкладень, добре відшліфованою. Пил видалити. Вологість деревини не більше 10±2%. Дефекти та торці зашпаклювати водорозчинною шпаклівкою для деревини. Не наносити морилку на пофарбовані іншими матеріалами поверхні.

Нанесення: В промислових умовах морилка наноситься пневматичним розпиленням. В побутових умовах можна наносити пензлем, валиком або тампоном. Перед використанням злегка перемішати, при наявності осаду профільтрувати. Морилка наноситься вздовж волокон в 1-3 шари до отримання бажаного кольору. Через 1-2 хв. залишки видаляють тампоном. Мінімальний час висихання кожного шару 20 хв. Для зменшення інтенсивності кольору морилку рекомендується розвести ацетоном, етиловим, бутиловим або ізопропиловим спиртом. При використанні інших розчинників можливе випадіння барвника в осад. Для зовнішніх робіт морилку слід покривати атмосферостійкими лаками.

Витрати матеріалу: На один шар покриття – 60 – 100 г/м² або 10 – 15 м²/кг. Витрати морилки залежать від пористості деревини.

Морилка для деревени купити Харків