You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Фарба Інтер'єрна акрилова стійка до миття Emalio

 • Торгові марки Emalio™
 • Модель: Интерьерная акриловая краска Emalio
 • Наявність:

  Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


67.50грн.

Доступні варіанти

ВесПризначення: Фарба призначена для фарбування стін та стель всередені приміщень. Підходить для бетону, гіпсокартону, плит ДСП та МДФ, цементної чи синтетичної штукатурки, фасадної цегли, каміння, дерев'яних поверхонь, а також стельових плінтусів. Фарбу також можна наносити поверх шпалер та стін, що вже пофарбовані акриловою фарбою.
Застосування фарби: Фарбу необхідно наносити на суху підготовлену поверхню. Попередньо видалити механічним способом з поверхні усі пласти, що відшаровуються, залишки фарби чи клею та змити водою до повного очищення. Ушкоджені місця на поверхні вирівняти шпаклівкою. Щоб забеспечити більш овговічне покриття та кращу адгезію, необхідно загрунтувати поверхню акриловую грунтовкою.
Підготовка фарби: Перед застосуванням фарбу необхідно ретельно перемішати. При необхідності розвести водою до потрібної в'язкості. Фарбу можна тонувати універсальніми колерувальними пастами для водних систем. Методи нанесення: наносити фарбу в 2 шари щіткою, валиком або методом розпилення. Фарбувати при температурі повітря та робочої поверхні не меньше +5°С.

Якісні характеристики: Час висихання кожного шару - до2-х годин при температурі повітря 20±2°С та відносній вологості 65%.

Склад: діоксид титану, мінеральні наповнювачі, домішки, вода.

Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/а, згідно з директивою 2004/42/ЄС і ВР складає 75г/л. Данних продукт містить менше 75г/л ЛОС.

 • СТІЙКА ДО МИТТЯ
 • МІСТИТЬ АНТИСЕПТИК
 • БЕЗ РІЗКОГО ЗАПАХУ
 • РОЗЧИННИК ВОДА
 • МОЖНА КОЛЕРУВАТИ
  УНІВЕРСАЛЬНИМИ ПАСТАМИ
  ДЛЯ ВОДНИХ СИСТЕМ

Інтер'єрна акрилова фарба "Emalio" купити Харків

Рекомендовані товари

156.00грн.

Емаль поліуретанова швидковисихаюча 3в1..

67.50грн.

Призначення: Фарба призначена для фарбування фасадів будівель, а також стін та стель всередені примі..

513.00грн.

СКЛАД: модифікована латексна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, функціональні добавки -..