You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KAUCHUK Високоеластична водно-дисперсійна фарба

  • Торгові марки Khimrezerv PRO™
  • Модель: KAUCHUK
  • Наявність:

    Ціну та наявність товарів будь ласка уточнюйте у менеджера - 0503097721


513.00грн.

Доступні варіанти

Вес, цветСКЛАД: модифікована латексна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, функціональні добавки - acticide MBS - 0.1%, mergal V684K - 0.1%.

ПРИЗНАЧЕННЯ: 

для фарбування металевих (чорний та оцинкований метал, алюміній) поверхонь, а також мінеральних – фіброцементних (шифер), бетонних, цегляних, заштукатурених, зашпакльованих поверхонь  які експлуатуються ззовні та всередині приміщень. Може використовуватися для фарбування дерев'яних (ДВП, ДСП, фанера) поверхонь.

Застосовується для фарбування покрівель (з металопрофілю, чорного та оцинкованого металу шиферу, черепиці), водостічних труб, жолобів, відливів, підвіконників, елементів огорожі, цоколів та фасадів будинків, стін всередині приміщення з високими експлуатаційними вимогами – житлові приміщення (дитячі кімнати, ванні кімнати, кухні, коридори), офісні приміщення, лікарні, навчальні заклади, дитячі сади, торгівельні центри

ВЛАСТИВОСТІ: утворює надзвичайно еластичне покриття, яке характеризується високою механічною міцністю та відмінним зчепленням з поверхнею - плівка «зростається» з поверхнею та витримує численні деформації металу внаслідок теплового розширення або механічного впливу.  Містить комплексний інгібітор корозії, що дозволяє наносити фарбу на чорний метал без попереднього грунтування. Швидке висихання – до 2 год – значно скорочує цикл фарбувальних робіт. Завдяки підвищеній атмосферостійкості покриття, а також стійкості до перепадів температур фарба рекомендована в першу чергу для зовнішніх робіт.

Висока пароприникність запобігає конденсації вологи між покриттям та пофарбованою поверхнею (у разі фарбування фасадів будинків) – тобто стіна «дихає», а завдяки низькій водопроникності покриття захищає фасад від руйнування внаслідок потрапляння вологи з навколишнього середовища.

Рекомендовані товари

156.00грн.

Емаль поліуретанова швидковисихаюча 3в1..

67.50грн.

Призначення: Фарба призначена для фарбування стін та стель всередені приміщень. Підходить для бетону..

67.50грн.

Призначення: Фарба призначена для фарбування фасадів будівель, а також стін та стель всередені примі..

3588.00грн.

Призначення Емаль ПФ-115 призначена для декоративно-захисного покриття металевих, дерев'яних та інши..

3190.50грн.

Призначення Емаль ПФ-115 призначена для декоративно-захисного покриття металевих, дерев'яних та інши..

513.00грн.

СКЛАД: модифікована латексна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, функціональні добавки -..

132.00грн.

Емаль жаростійка КО-818 "ТЕРМОКАМІН 600" для камінів і печей, серія ЗАХИСТ купити Харків. ТМ "ДНІПРО..

автотовары