You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Standart Емаль ПФ-115 Фарбер

  • Торгові марки Фарбер™
  • Модель: Standart Enamel PF-115 Фарбер
  • Наявність: Після вибору товара

1333.50грн.

Доступні варіанти

Вес, цветПризначення Емаль ПФ-115 призначена для декоративно-захисного покриття металевих, дерев'яних та інших поверхонь, що експлуатуються всередені та ззовні приміщень (віконних рам, дверей, підвіконь, дерев'яних та металевих огорож, гаражів, радіаторів опалювання,  авто тв сільськогосподарської техніки і т.п.)

Етапи ефективного застосування емалі ПФ-115. Підготовка емалі для застосування. Першим кроком емаль необхідно ретельно перемішати. При необхідності розбавити емаль уайт-спіритом, сольвентом, скипидаром або їх сумішшю у співвідношені (1:1) до робочої в'язкості, але розчинника має бути не більше ніж 10% від об'єму емалі. При наявності поверхневої плівки, їі необхідно видалити. Під час тривалого зберігання допускається утворення невеликого осадку, який розмішується при перемішуванні в тарі.

Підготовка поверхні для фарбування. Поверхню попередньо необхідно очистити від пилу, бруду, окалини, їржі, старої фарби, жирових забруднень, при необхідності відшліфувати наждачним папером.

Ґрунтування. Перед нанесенням емалі будь-яку поверхню бажано поґрунтувати для запеспечення покращених захисних властивостей та більш довговічної експлуатації поверхні, а також для економії витрат наступного шару емалі.

Способи нанесення Емаль рекомендовано наносити в 2 шари на суху, попередньо очищену поґрунтовану поверхню наступними методами: щіткою, валиком, методом розпилення. Якісні характеристики витрати фарби на одношарове  покриття: 110-180 г/м2 в залежності від кольору фарби та властивостей поверхні. Висихання кожного шару 24 години при температурі 20°С та відносніх вологості поветря 65%. Морозостійка.

Рекомендовані товари

1212.00грн.

Призначення Емаль ПФ-115 призначена для декоративно-захисного покриття металевих, дерев'яних та інши..

336.00грн.

СКЛАД: модифікована латексна акрилова дисперсія, пігменти, наповнювачі, функціональні добавки -..

емаль