You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Алкідні емалі


Оберіть підкатегорію

1495.50грн.

Альпіна емаль глянсова прямо на іржу (Срібляста RAL 9006) - Використовується в якості антикорозійног..

Відображено з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Серед сучасних лакофарбових матеріалів найбільш затребуваною є алкідна емаль, ціна на яку є доступною для найширшого кола споживачів, а універсальність та стійкість розкриті у максимальному ступені та задовольнять будь-якого споживача. Цей різновид лакофарбового матеріалу представляє собою продукт синтезу алкідних лаків з органічними розчинниками та спеціальними наповнювачами.Також до складу включаються пігменти, антисептичні речовини, завдяки яким запобігає розвиток грибкових спор та цвілі. Саме тому алкідна емаль буде найбільш вдала саме, як фарба для дерева. Також у складі ряду фарб зустрічаються і різні варіанти антикорозійних добавок. Такі варіанти алкідних антикорозійних фарб вже використовуються для фарбування металу.

Чим ще хороші алкідні емалі?

Крім описаних вище достоїнств цих лакофарбових засобів, варто також відзначити і те, що алкідна емаль універсальна. Її можна сміливо застосовувати, як для внутрішніх робіт, так і для зовнішніх. Коли є сенс заощадити і не вибирати різні фарби для різних цілей, то це буде найбільш оптимальним варіантом. Усередині приміщень такі фарби довго зберігають колір та фактуру поверхонь, а зовні, крім цього, ще й захищають поверхню від негативних впливів агресивного зовнішнього середовища. Сирість, волога, вітрова ерозія, окислення металевих поверхонь та іржа, вплив мікроорганізмів і грибків - все це, з чим алкідні емалі справляються без жодних зусиль. Нагадаємо, що алкідні емалі вважаються одними з найбільш стійких матеріалів.

Іншим вагомим плюсом буде прискорена сушка. Такі цінне властивості мають масляні фарби з вмістом лаку на основі гліфталевих смол. Поверхня пофарбована олійними матеріалами сучасних рецептур здатна повністю висохнути вже через шість годин після фарбування. При цьому слід віддавати перевагу, під час використання гліфтальових матеріалів, саме внутрішній обробці, зокрема стін - фарбування підлог емалями, з такими лаками у складі, небажана. Вони слабо тримають механічні навантаження. Це такі поширені гліфтальовиє матеріали, як ГФ-021, ГФ-230. Для зовнішніх робіт більше підійдуть матеріали із серії пентофталеві продукти, що позначаються - ПФ. Вони виробляються на основі смол та гарні своєю особливістю, прекрасно переносити механічні дії, великі перепади температур та хімічне чищення абразивними засобами, вже пофарбованих поверхонь. Їх стійкість та міцність завжди на висоті. Прикладом може бути популярна універсальна фарба ПФ-115, яка до всього іншого буде гарна і для металу, і для дерев'яних поверхонь. В цілому ж, алкідні емалі дозволяють вирішувати безліч завдань, що виникають в самих різних видах будівельних та ремонтних робіт. Вони дозволяють проводити обробку поверхонь будь-яких видів та з самих різних типів матеріалів. При цьому, алкідні емалі дарують цим поверхням додатково збереження і довгий термін життя. Поверхні з металу вони надійно захищають від корозії та іржі, а дерево ж буде надійно захищене від вологи, гнилі, цвілі та комах. Подарувати поверхні яскравий зовнішній вигляд та надійно захистити його - такі завдання успішно виконують алкідні лакофарбові матеріали.

Алкідна емаль - купити в інтернет-магазині "Хімрезерв"

Інтернет-магазин лакофарбової продукції "Хімрезерв " у Харкові пропонує великий вибір алкідних емалей за доступною ціною та швидкою доставкою у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та по інших містах України. Замовити емалі можна, як в роздріб так і оптом. В іншому випадку, товар буде коштувати покупцеві дешевше. В наявності завжди великий вибір фарб, різних за кольором, складом, властивостями та області застосування.

Магазин є офіційним дистриб'ютором заводу-виробника "Хімрезерв" по Харківському регіону і в продажу представлена ​​тільки оригінальна продукція високої якості. Для того, щоб отримати консультацію, розрахунок вартості, уточнити наявність необхідного вам товару, ви можете зателефонувати нам за номерами телефону (050) -028-78-53 та (057) -736-02-96. Також ви можете звернутися до нас за адресою м Харків, вул. Лебединська, б. 3, офіс 124, або заповнити форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Ми завжди раді допомогти вам, і з радістю проконсультуємо по всіх питаннях, технічних аспектах, особливостях складу та області застосування тієї чи іншої товарної позиції. Ми підберемо вам оптимальний та найбільш відповідний для вас варіант товару, розрахуємо потрібну кількість та допоможемо оформити товар і доставку. Телефонуйте нам або приїздіть до нас у офіс! Наша команда завжди буде рада вам допомогти та запропонує вам тільки найкраще!