You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Khimrezerv PRO™ (Стандарт)

Khimrezerv PRO™ (Стандарт)

252.00грн.

Сфера застосування: Нітроемаль призначена для фарбування дерев'яних і заздалегідь загрунтованих мета..

Відображено з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Нітроемалі Khimrezerv ™ є одними із найпопулярніших на ринку лакофарбової продукції. Продукція є окремим видом лакофарбових матеріалів, яка виготовляються на основі нітрату целюлози, завдяки чому і отримала приставку "нітро". Емалі використовуються у будівельних та оздоблювальних роботах.

Пофарбовані нітроемаллю поверхні, відрізняються ідеальною гладкістю, практично дзеркальною поверхнею. Завдяки цим якостям емалі так цінуються будівельниками і часто використовується у авторемонтних та кузовних роботах.

Застосування нітроемалей і переваги:

• Це засіб підходить для фарбування металевих поверхонь різного типу;

• Після обробки металу спеціальною грунтовкою наноситься нітроемаль;

• Фарбі властива така характеристика, як висока покривність;

Економічна витрата у порівнянні із іншими лакофарбовими матеріалами. Зокрема металевих поверхонь, нітроемалі призначені і для фарбування дерев'яних матеріалів. Засіб підходить для фарбування стінових панелей, підвіконь та інших матеріалів. Швидковисихаюча нітроемаль, при обробці дерев'яних поверхонь надовго подарує презентабельний зовнішній вигляд, на порядок збільшить термін використання. Говорячи про швидкість висихання, варто сказати, що для даного типу лакофарбових покриттів цей показник є одним із найвищих. При температурі навколишнього середовища в + 20 градусів, пофарбована поверхня готова до експлуатації вже через півгодини.

Додатково до цього, пофарбовані нітроемалями предмети та поверхні стійкі до погодних умов і перепадів температур. Покриття витримує усі агресивні дії навколишнього зовнішнього середовища, не втрачаючи зовнішнього вигляду.

Нітроемаль можна купити уінтернет-магазині Хімрезерв. Пропонуємо ознайомитись із каталогом магазину та зробити ваш вибір. Ми здійснюємо продаж нітроемалі Хімрезерв із швидкою доставкою по всій Україні, та місту Харків. Ми реалізуємо продукцію від виробника за низькими цінами із перших рук. При купівлі товару оптом надаємо покупцям знижки. Щоб замовити той чи інший товар, уточнити інформацію по наявності, або кількості товарів із каталогу, отримати консультацію, звертайтеся до нас. Консультанти із радістю нададуть відповідь на ваші питання, допоможуть розрахувати потрібну кількість, підберуть необхідний тип товару.