You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розчинники

Розчинники

Оберіть підкатегорію

Перед фарбуванням поверхні, фарби готуються, розбавляють до необхідної в'язкості та щільності. Крім того, в процесі фарбування потрібно, як очищення вже раніше пофарбованих поверхонь, так і очищення від фарб тих ділянок, які були зачеплені та пофарбовані випадково. І якщо у випадку з водорозчинними фарбами все набагато простіше, то зняти шар масляних фарб, емалей та інших засобів простими способами по суті неможливо. Саме для цих цілей створені різні види розчинників.

Варіанти розчинників

Перш за все, на самому початку варто коротко сказати про те, що ж таке розчинники та на чому заснований їх загальний принцип дії.


Що таке розчинники та як вони діють?

Розчинниками прийнято називати різні види, швидко випаруючі реагентних сумішей, що мають у своєму складі кілька активних компонентів. Їх дія заснована на здатності розчиняти та розбавляти різні варіанти органічних речовин та утворювати при взаємодії з ними однорідний склад.

Найбільш затребувані варіанти розчинників

Найчастіше прийнято застосовувати універсальні види, які легко та в рівній мірі взаємодіють з лаками, фарбами, емалями, грунтовками. Яскравим прикладом є Р-646 та Р-646 БП. Вони відповідають всім описаним вище якостям. Ацетон в його складі забезпечує досить високу активність, чим і відрізняється від схожого з ним, але відрізняється за складом розчинників Р-647 та Р-647 БП.

Для розведення нітролаків, нітроемалей, шпаклівок, для лаку по дереву та інших матеріалів застосовується Р-650. У його складі містяться спирти, ефіри, етилцелозольв, бутанол, ксилол.

Для акрилу часом застосовується звичайна вода.

Ще одним популярним варіантом розчинника є Уайт-спірит або (інша його назва) розчинник Стоддард, який є по суті своїй, бензином-розчинником. Він відмінно справляється із завданням розведення всіх видів олійних фарб, лаків алкіду та емалей. Він відмінно розчиняє мастики, створену на основі бітуму та каучуку. Уайт-Спірит прекрасно справляється із процесом розчинення нафтових фракцій, рослинних масел та жирів, всіх видів органічних сполук сірки.

Ще одним затребуваним та ефективним засобом, який успішно застосовується у процесі розчинення різних масел, бітуму, каучуку та інших органічних речовин, лаків, фарб є Сольвент. Він дозволяє розбавити собою практично будь-яку органічну сполуку, а крім того, застосовується у пресі. Він гарний для розчинення та зняття із поверхні масляних фарб, для лаків, емалей, бітумів та мастик. Мінусом сольвенту є його досить неприємний різкий запах.


Купити розчинник для фарби в інтернет-магазині "Хімрезерв"

Наш інтернет-магазин є офіційним представником групи компаній "Хімрезерв" у Харківському регіоні. В наявності завжди широкий вибір розчинників для самих різних цілей. Завдяки прямій співпраці із виробником, всі позиції нашого каталогу відрізняються недорогою, по суті, найнижчою і доступною ціною на ринку. При замовленні оптом передбачена система знижок та підсумкова вартість замовлення розраховується індивідуально.

Доставка товарів здійснюється по всій Україні, в тому числі, по Харкову, Київу, Дніпру та інших містах і регіонах нашої країни. Доставка завжди швидка та її способи і варіанти вирішуються з покупцями вже при оформленні замовлення.

Щоб замовити той чи інший товар, отримати консультацію щодо необхідного питання, уточнити наявність товарних позицій та їх кількість, отримати розрахунок вартості, телефонуйте нам за нашими номерами телефону 050-028-78-53 та (057) -736-02-96. Крім того, ви також можете звернутися і особисто в наш харківський офіс за адресою вулиця Лебединська, б. 3, офіс 124. Ми завжди зможемо допомогти вам, відповімо на всі ваші запитання, підберемо оптимально підходящі для вас варіанти товару та допоможемо вам порахувати необхідну для ваших цілей їх кількість. Звернувшись в наш магазин "Хімрезерв-Харків", ви точно можете бути впевнені у тому, що ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно!

Телефонуйте нам, приїжджайте або залишайте на сайті ваші заявки! Ми завжди будемо раді вам допомогти і кожен раз радіємо своїм покупцям, які йдуть від нас задоволення!