You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Спецемалі та грунти

Спецемалі та грунти

Оберіть підкатегорію

132.00грн.

Емаль жаростійка КО-818 "ТЕРМОКАМІН 600" для камінів і печей, серія ЗАХИСТ купити Харків. ТМ "ДНІПРО..

2997.00грн.

ШОСЕ ФАРБА АКРИЛОВА ДЛЯ РОЗМІЧУВАННЯ ДОРІГ ТА ФАРБУВАННЯ БЕТОННИХ ПІДЛОГ Сфера застосування: Фарба ..

Відображено з 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)

У нашому каталозі продукції присутні і такі незамінні засоби, як спецемалі. Вони призначені для захисту металевих, цегляних, бетонних та залізобетонних поверхонь від різного роду впливу температури, агресивного середовища та підвищеної вологості. Спеціальні покриття дозволяють витримувати широкий діапазон температур (від -60 ° С до + 600 ° С), витримують тривалий вплив пару та води, середовища нафтопродуктів, хімічного середовища та інші агресивні дії.

Застосування Спецемалей

Як видно з опису цього типу покриття, спецмалі, по суті, просто незамінні у найрізноманітніших сферах. Спецемаль використовується повсюдно в таких областях, як:

• забарвлення трубопроводів, що характеризуються високою температурою або транспортуванням агресивного речовини. Це паропроводи, газопроводи, нафтопроводи, трубопроводи теплоцентральних ліній;

• для захисту вихлопних труб та інших частин, вузлів та деталей автомобіля від впливу вихлопних газів;

• при фарбуванні і покритті суднових корпусів та деталей управління кораблів, яким неминуче доводиться стикатися із агресивним водним середовищем;

• при покритті ємностей для води на водопостачальних підприємствах, де металеві ємності без покриття будуть піддаватися неминучого окислення;

• для термостійкої забарвлення різних поверхонь, яким постійно доводиться стикатися з високою температурою.

Прикладом таких Спецемаль може бути кислото- та лугостійкі ХВ-785. Ряд Спецемаль не вимагає попередньої грунтовки. В окремих випадках, при роботах по металу рекомендовано використовувати спеціальні грунтовки, такі як ФО-03к.

З в 1: фарба-грунт-емаль - купити в інтернет-магазині

Серед спеціальних засобів ми пропонуємо також і суміщені спеціальні засоби. Це у великій мірі незамінний засіб грунт-емаль 3 в 1. Що ж воно собою являє?

Грунт-емаль являє собою єдиний склад, який об'єднує в собі одночасно дію трьох - перетворювача іржі, грунтовки та фарби. Завдяки своїй зручності та надійності, цей вид покриття повсюдно використовується у будівельній сфері та є досить затребуваним будівельним матеріалом.


Купити Спецемаль та грунт-емаль в магазині "Хімрезерв"

Наш інтернет-магазин "Хімрезерв-Харків" є офіційним дистриб'ютором провідного вітчизняного виробника хімічної продукції - групи компаній "Хімрезерв" на території Харкова та Харківської області. У нас ви можете замовити із швидкою доставкою та за доступними цінами лакофарбові матеріали та автомобільну хімію. Доставка здійснюється по всіх містах та регіонах України, в тому числі Київ, Дніпро, Маріуполь і багатьом іншим містам. Завдяки тому, що наш магазин є прямим постачальником від виробника, ми пропонуємо найнижчі та доступні на ринку ціни при високій якості продукції. При покупці оптом передбачена гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Щоб уточнити наявність товару із каталогу та його кількість на даний момент, розрахувати вартість замовлення або отримати консультацію, ви можете звернувшись до нас за телефонами 050-028-78-53 та (057) -736-02-96. Або ж ви можете звернутися особисто у наш офіс за адресою м Харків, вулиця Лебединська, б. 3, офіс 124. Також передбачена зручна можливість заповнити заявку на нашому сайті. В останньому випадку, наші співробітники відреагують на неї максимально оперативно, зв'яжуться з вами та нададуть відповідь на усі ваші запитання, допоможуть оформити замовлення та визначитися із вибором позицій, розрахувати потрібну кількість, підібрати аналоги. Наша команда рада буде вам допомогти, надати необхідну інформацію і завжди запропонує найбільш вигідний для вас варіант! Звертайтеся до нас - телефонуйте, пишіть, приїжджайте! Ми чекаємо вас!