You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Акрилові водно-дисперсійні фарби

Акрилові водно-дисперсійні фарби

Оберіть підкатегорію

Акрилові водно-дисперсійні фарби являють собою різновид лакофарбових матеріалів, де у водному складі сполучним елементом використовуються водні дисперсії акрилових сополімерів. Ці фарби мають досить широкий спектр застосування. Вони застосовуються, практично при всіх будівельних, оздоблювальних та ремонтних роботах. Цей тип покриттів відрізняється більшою вологостійкістю та меншим часом висихання, ніж водо-емульсійні фарби на основі дисперсії ПВА (марка ВД / ВА).

Застосування та різновиди

Варто розглянути найбільш поширені області застосування, водно-дисперсійних фарб на основі акрилової, а також їх різновиди. Найбільш широке застосування цей тип фарб отримав у будівництві, реконструкції, ремонті та утримання фасадів будівель, споруд, а також у оформленні інтер'єрів.

фасадна фарба

Фарбування фасадів будівель та споруд є найбільш поширеним їх застосуванням. Акрилові дисперсії найкраще підходять для цієї мети, завдяки тому, що їх пленкообразователі здатні формувати такі види покриттів, які мають високі показники вологостійкості та стійкі до забруднення. Це вкрай необхідно в умовах забрудненого та агресивного міського середовища. Перебуваючи під постійним впливом не тільки опадів, вихлопних газів, а й ультрафіолетового випромінювання сонячних променів, пофарбовані такою фарбою стіни будівель, не вицвітають і зберігають свій первоночальний колір максимально довго.

будівельна фарба

Цей різновид застосовується для захисту бетонних конструкцій та ЗБВ на будівельних майданчиках за умов, де останнім може загрожувати корозія та окислення. Це відкрите повітря, комунікації нижче рівня землі, місця, де будівельні об'єкти можуть взаємодіяти з агресивними та хімічно- активними речовинами та середовищами. Ця фарба здатна надійно захищати такі елементи від вологи та окислювальних процесів. Застосування таких покриттів у ході будівельних робіт забезпечує надійне збереження об'єктів, уразливих у агресивному середовищі.

інтер'єрна фарба

Застосування такого типу покриттів в інтер'єрі також має велике поширення. Високий ступінь вологостійкості та довговічності покриття забезпечують високу практичність. Крім того, ці матеріали гіпоалергенні, не пахнуть і повністю пожежобезпечні. Тому у житлових приміщеннях їх можна застосовувати сміливо, не боячись загрози здоров'ю. Вони прекрасно підходять для обробки штукатурки, дерева, бетону, цегли. Крім того, при створенні у процесі фарбування такими матеріалами паронепроникною плівки на поверхнях, не утворюється цвіль та грибок.


Купити акрилові водно-дисперсійні фарби у магазині "Хімрезерв-Харків"

Наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором групи компаній "Хімрезерв" у Харківському регіоні. У нас ви можете замовити з доставкою за доступними цінами лакофарбові матеріали та автомобільну хімію. Доставка здійснюється по всіх містах та регіонах України, в тому числі Київ, Дніпро, Маріуполь і багатьом інших міст. Завдяки тому, що наш магазин є прямим постачальником від виробника, ми пропонуємо найнижчі та доступні на ринку ціни.

Щоб уточнити наявність товару з каталогу та його кількість у даний момент, розрахувати вартість замовлення або отримати консультацію, ви можете звернутися до нас за вказаними на сайті телефонами або заповнити заявку на нашому сайті. В останньому випадку, наші співробітники відреагують на вашу заявку максимально оперативно, зв'яжуться з вами та нададуть відповідь на всі ваші запитання. Наша команда рада буде вам допомогти, надасть необхідну інформацію та завжди запропонує найбільш підходящий та вигідний для вас варіант.