You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Нітроемалі

Нітроемалі

Оберіть підкатегорію

Ще одним, широко застосовним, різновидом лакофарбової продукції є нітроемалі. Вони являють собою окремий вид лакофарбових матеріалів, які виготовляються на основі нітрату целюлози, завдяки чому даний тип фарби і отримав приставку "нітро". Вони широко використовуються у будівельних та оздоблювальних роботах. Нітроцелюлозна емаль (на заводській тарі прийнято її позначення абревіатурою НЦ), або ж простіше, нітроемаль - спочатку застосовувалася, як засіб фарбування і обробки кузовів автомобілів. Але з того часу, нітроемаль вже давно перестала бути тільки лише автомобільною фарбою, а стала застосовуватися повсюдно. Пофарбовані нею поверхні, відрізняються ідеальною гладкістю, практично дзеркальна поверхня. Саме за цю якість вона так цінується будівельниками та широко використовується у авторемонтних та кузовних роботах.

Застосування нітроемалей та їх переваги

Це відмінний засіб для фарбування металевих поверхонь різного типу. Після обробки металу спеціальною грунтовкою наноситься нітроемаль. Цієй фарбі властива така характеристика, як висока покриваність. А це, вже є показником економічності НЦ емалі, так як завдяки згаданої вище властивості, дану фарбу варто наносити мінімально тонким шаром, а це багато разів знижує її витрата у порівнянні з іншими лакофарбовими матеріалами. Плюсом до цього варто відзначити і те, що нітроемаль, ціна на яку в порівнянні з іншими схожими за властивостями покриттями досить низька, істотно заощаджує витрати при будівництві та ремонті.

Крім металевих поверхонь, нітроемалі також призначені і для фарбування дерев'яних матеріалів. Це відмінний засіб для фарбування стінових панелей, підвіконь та інших матеріалів. Швидковисихаюча нітроемаль, при обробці дерев'яних поверхонь надовго подарує їм гарний та презентабельний зовнішній вигляд, на порядок збільшить термін їх служби. Говорячи про швидкість висихання, варто сказати, що для даного типу лакофарбових покриттів цей показник є одним з найвищих. При температурі навколишнього середовища близько + 20 градусів, пофарбована поверхня повністю готова до експлуатації вже через півгодини. Така якість дозволяє істотно скорочувати час проведення будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт. Адже часто, час марнується на термін від доби і вище тільки на те, щоб дочекатися висихання нанесеної фарби.

Крім того, варто відзначити, що для всіх типів, пофарбованих нітроцелюлозній емаллю, поверхонь характерні такі важливі якості, як стійкість до вигорання кольору та високий рівень глянцю. Додатково до цього, всі пофарбовані нітроемалями предмети та поверхні неймовірно стійкі до погодних умов і перепадів температур. Вони відмінно переносять всі агресивні дії навколишнього зовнішнього середовища, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Нітроемаль продається у повністю готовому до застосування стані, тобто не потрібно додатково доводити її до робочої в’якості. Ну і не можна не відзначити універсальність нітроемалі, яка прекрасно підходить, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Це також цінний показник, завдяки якому не виникає потреба у виборі та придбанні різного типу фарб для різного типа робіт.

Нітроемаль - купити в інтернет-магазині "Хімрезерв-Харків"

Наш інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором та постачальником виробника - групи компаній "Хімрезерв". Ми здійснюємо продаж всієї продукції підприємства зі швидкою доставкою по містах України, таких як Дніпро, Київ, Харків та багатьох іншим містам і регіонах. Ми реалізуємо продукцію прямо від виробника за низькими цінами з перших рук. При купівлі товару оптом, ми надаємо покупцям знижки.

Щоб замовити той чи інший товар, уточнити інформацію по наявності, або кількості товарів із каталогу, отримати консультацію, звертайтеся до нас. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, допоможемо розрахувати потрібну кількість, підберемо вам необхідний тип товару. При відсутності певної позиції зможемо підібрати для вас рівноцінний аналог. Всі наші співробітники - професіонали своєї справи, які відмінно знають весь склад реалізованого магазином асортименту, властивості, склади та застосування всієї продукції. Тому, звернувшись в "Хімрезерв-Харків", ви можете бути впевнені - тут вам гарантовано допоможуть і ви знайдете те, що вам потрібно. Телефонуйте нам за телефонами 050-028-78-53 та (057) -736-02-96. Або ж ви можете звернутися особисто в наш офіс за адресою м Харків, вулиця Лебединська, б. 3, оф. 124. Залишивши заявку на сайті, ви можете бути впевнені - з вами зв'яжуться в найкоротший термін. Ми раді допомогти кожному, хто звернеться до нас і завжди раді, коли покупець йде від нас з посмішкою, а ми змогли допомогти йому.

Якщо вам необхідні лаки, фарби, емалі, мастики та багато іншого від виробника, то телефонуйте нам, звертайтеся в офіс або залишайте на сайті ваші заявки. Ми завжди раді допомогти кожному нашому клієнту і запропонуємо тільки найкращі та перевірені варіанти!