You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Лаки та захист для деревини

Лаки та захист для деревини

Оберіть підкатегорію

191.00грн.

Склад: розчин нітроцелюлози і алкідної смоли в органічних розчинниках з введенням спе..

39.50грн.

Сфера застосування: морилки призначені для імітації цінних порід деревини шляхом фарбування виробів ..

Відображено з 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)

Будь-які необроблені та незахищені дерев'яні поверхні максимально вразливі. Дерев'яний паркет, меблі, стінні панелі легко піддаються механічним впливам та зовнішній вигляд їх сильно псується. Крім того, при попаданні на них будь-яких забарвлених рідин, останні вкрай швидко вбираються та проникають всередину текстури дерева, залишаючи не виводячі плями на дерев'яній поверхні. Крім того, дерево - улюблена середовище проживання різних комах, а також, при підвищеній вологості, це живильне середовище для цвілі та грибка. Щоб захистити дерев'яні поверхні від таких негативних наслідків, застосовуються лаки та інші засоби для захисту дерева.


Найбільш застосовувані засоби захисту дерев'яних поверхонь

На даний час існує досить багато варіантів засобів для захисту виробів із деревини. Варто виділити з них ті, які найбільш часто застосовуються та використовуються для вирішення життєвих та побутових завдань.

нітроцелюлозний лак

Нітроцелюлозний лак (позначається абревіатурою НЦ) виготовляється на основі нітроцелюлози. Остання є хімічною сполукою складного азотнокислого ефіру целюлози. Ця органічна сполука має досить важливу властивість - вона забезпечує захист деревини від різного роду механічних пошкоджень, створюючи на ній зовні гарне та міцне покриття, що значно покращує зовнішній вигляд дерев'яних поверхонь. Нітролак практично безбарвний, але існують і тоновані види нітролаку, які мають певний колір для забезпечення гарного зовнішнього вигляду виробу. Варто розглянути докладніше цей вид лаку на прикладі окремо взятих марок, найбільш часто використовуваних. Це нітролак 218 і 243.

НЦ 218

Цю марку лаку прийнято застосовувати здебільшого при виробництві меблів. Він швидковисихаючий, висихає протягом години після нанесення за умови сухої та рівній поверхні. Найчастіше за кольором плівки цей лак прозорий, але також можливі марки лаків ыз утворенням кольорової плівки при висиханні. Покриті таким лаком вироби ыз деревени служать близько десяти років. Саме тому він так цінується.

НЦ 243

Він схожий з попереднім, але більш універсальний у своєму застосуванні. При нанесенні на поверхню лак створює плівку, яка має матовий вигляд. Цей лак, також досить швидко висихає та здатний успішно приховувати різні дефекти та недоліки деревини.

Лак для Яхт

Це збірний вид лаку, який об'єднує у своєму складі різні властивості та якості інших лаків. Призначений насамперед для обробки конструкцій та виробів, які потребують особливого захисту, з огляду на те, що постійно знаходяться під впливом атмосферних явищ. Цей лак відрізняється великою міцністю утворювати їм плівки.

Акриловий лак для деревени

Також досить поширені лаки із додаванням до складу акрилатних смол. Вони нешкідливі для людини та практично повністю без запаху. Такий лак використовується для дерев'яних підлог з причини своєї екологічності. Крім статі, акрилові лаки прийнято використовувати у всіх внутрішніх оздоблювальних роботах. Їх безпеку забезпечує й те, що вони виробляються на водній основі.

Лакофарбова продукція від "Хімрезерв"

Наш інтернет-магазин є офіційним представником провідного виробника хімічної продукції у нашій країні - групи компаній "Хімрезерв" на території Харківської області. У нас ви можете замовити з доставкою за доступними цінами лакофарбові матеріали та автомобільну хімію. Доставка здійснюється по всіх містах та регіонах України, в тому числі Харків, Київ, Дніпро, Маріуполь та багатьом іншим містам. Завдяки тому, що наш магазин є прямим постачальником від заводу-виробника, ми пропонуємо можливість придбання продукції по фотографіях. Навіть серед самих недорогих цін на ринку ми здатні впевнено лідирувати та надавати кращі цінові пропозиції.

Ми завжди готові надати великий вибір лаків для деревини, допоможемо покупцеві зробити потрібний та правильний вибір, розрахувати потрібну кількість в залежності від типу поверхні, призначення, витрат і покриваності. При відсутності у наявності потрібної товарної позиції, ми завжди підберемо рівноцінний аналог.

Щоб уточнити наявність товару із каталогу та його кількість на даний момент, розрахувати вартість замовлення, або отримати консультацію, дзвоніть нам за телефонами 050-028-78-53 та (057) -736-02-96. Або, також ви можете звернутися особисто у наш офіс за адресою м Харків, вулиця Лебединська, б. 3, офіс 124. Залишивши заявку на сайті, ви можете бути впевнені - з вами зв'яжуться в найкоротший термін. В останньому випадку, наші співробітники відреагують на вашу заявку максимально оперативно, зв'яжуться з вами та нададуть відповідь на усі ваші запитання. Наша команда рада буде вам допомогти, надасть необхідну інформацію та завжди запропонує найбільш вигідний для вас варіант.

Телефонуйте! Ми чекаємо ваших заявок і раді будемо вам допомогти!